top of page

Stardew Valley Dev, 1.6 Konsol ve Mobil Sürüm Güncellemesini Paylaşıyor

Stardew Valley geliştiricisi Eric "ConcernedApe" Barone, hayranlara 1.6 güncellemesinin konsollarda ve mobil cihazlarda başlatılması hakkında bir güncelleme verdi. PC oyuncuları Stardew Valley'in son güncellemesinin tadını çıkarırkenher zamanki gibi oyunun diğer versiyonları geride kaldı.

Stardew Valley'in boyutu ve kapsamı göz önüne alındığında , özellikle de bu kadar çok güncellemeden sonra, hayranlar tatmin edici bir liman oluşturmanın zaman alacağını anlıyorlar. Özellikle mobil oyuncuların denemek için bir yıl beklemesi nedeniyle 1.5 güncellemesiyle ilgili bazı hayal kırıklıkları yaşandı. Mobil cihazlardaki oyuncular muhtemelen aynı durumun 1.6 sürümünde de yaşanmamasını umuyorlar, bu da ConcernedApe'in konsollarda ve mobil cihazlarda nasıl ilerlediği konusunda sık sık güncellemeler sağlamasına yol açtı.

ConcernedApe, bağlantı noktasının geleceğini kısa bir süre Twitter'da açıkladı ancak henüz çıkışı için bir zaman aralığı olmadığını söyledi. PC dışı sistemlerdeki topluluğun yeni güncellemeyi denemek için ne kadar heyecanlı olduğunu anladığını ve bunları mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde lansmana hazırlamak için "gücü dahilindeki her şeyi" yaptığını belirtiyor. Ancak limanların ek çalışma gerektirdiğini, dolayısıyla görünüşe göre bir süre daha hazır olmayacaklarını da belirtiyor. Ayrıca, ortaya çıkan bazı hataların giderilmesine yardımcı olmak için oyunun PC versiyonunun gelecekte başka bir güncelleme alacağını belirtiyor.Genel olarak toplum bu haberi iyi karşılıyor gibi görünüyor. Kesinlikle PC'deki meslektaşlarını kıskanan hayranlar var, ancak genel olarak bu duruma kızmak zor. ConcernedApe, oyun geliştirme üzerinde büyük ölçüde yalnız çalışıyor ve sürümleri bozuk bir durumda başlatmak yerine doğru şekilde yayınlamak için zaman ayırmak, katılan herkes için idealdir. Güncellemelerin her zaman %100 ücretsiz olması ve Stardew Valley'deki içeriği başlangıçta planlananın çok ötesine taşımış olması da buna katkıda bulunuyor.


Stardew Valley Hayranı Olmak İçin Heyecanlı Bir Zaman

Stardew Valley için 1.6 güncellemesine ek olarak , bir dizi gerçek dünya olayı ve olayı, hayranları meşgul etmeye ve tatmin etmeye yardımcı oluyor. Stardew Valley, yakın zamanda Stardew Valley: Festival of Seasons adında, dünyanın her yerindeki oyuncuları sevindiren ve halen devam eden bir konser turu gerçekleştirdi. Ayrıca, oyunculara gerçek hayatta oyun içi tarifleri deneme şansı veren Stardew Valley yemek kitabı da artık kullanıma sunuldu. Hayranlar 1.6 güncellemesini ellerine geçene kadar sabırsızlıkla bekleyecek olsalar da geliştiricinin bunu mümkün olan en kısa sürede gerçeğe dönüştürmek için çok çalıştığından emin olabilirler.4 görüntüleme0 yorum

留言


bottom of page