top of page

Stardew Valley Bahar ne kadar sürer?

Baharın Stardew Valley'de ne kadar sürdüğünü keşfedin ve hasatı en üst düzeye çıkarmak için buna göre plan yapın.Stardew Valley , çiftlik yaşamının özünü güzel bir şekilde yakalayan etkileşimli bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Oyunculara çok sayıda aktiviteye katılma ve hayallerindeki çiftliği inşa etme fırsatı sunuyor. Oyuncular, mahsul ekmekten kendi hayvanlarını yetiştirmeye kadar, hayatı kendi şartlarına göre yaşama özgürlüğüne sahipler.


Stardew Valley aslında sanal bir tarım cenneti olsa da sürükleyici oynanışına gerçek dünya unsurlarını da katıyor. Bu özelliklerden biri de mevsimlerin değişmesidir . Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi Stardew Valley'de de dört mevsim vardır : İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış. Mevsimler değiştikçe çiftçilere benzersiz fırsatlar ve zorluklar getiriyor.


Stardew Valleyde Bahar Ne Kadar Sürer?Bahar, oyuncuların oyunu oynamaya başladıklarında deneyimledikleri ilk sezondur. Bu, çiftçinin bereketli hasatlar ve şehrin etrafındaki canlı renklerin patlamasıyla dolu yolculuğunun başlangıcını işaret ediyor.


Stardew Vadisi'nde diğer mevsimler gibi bahar da 28 gün sürer . Bu 28 gün dört haftalık bloklara bölünmüştür. Dört mevsimin tamamı tamamlandıktan sonra oyun, yeni bir Baharın başlamasıyla birlikte bir sonraki yıla geçer.Festivaller


İlkbaharda Pelican Kasabası'nın tüm topluluğunun özel etkinlikler için bir araya geldiği iki keyifli festival düzenlenir. Yumurta Festivali olarak bilinen ilki, 13 İlkbaharda düzenlenen bir kutlamadır. Bu etkinlik sırasında kasaba halkı, oyuncuların eğlenceye katılabileceği ve en fazla yumurtayı bulmak için yarışabileceği heyecan verici bir yumurta avı için kasaba meydanında toplanır.


Çiçek Dansı olarak bilinen bir diğer büyüleyici festival ise 24 Bahar'da gerçekleşecek. Oyuncular bu etkinlik sırasında kasabanın Bekar veya Bekar Kızlarından birini dans partneri olarak davet etme fırsatına sahip olacaklar. Bu festivaller çiftlik yaşamının monoton rutinini bozuyor ve oyuncuların köylülerle sosyalleşmesine olanak tanıyor.


Doğum günleri

Aşağıdaki köylülerin doğum günleri Bahardadır.


Köylü

Doğum günü

Kent

Bahar 04

Lewis

Bahar 07

Vincent

Bahar 10

Haley

Bahar 14

Pam

Bahar 18

Shane

Bahar 20

Pierre

Bahar 26

Emily

Bahar 27


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page