top of page

Stardew Valley: Alabalık Derbi Rehberi

İşte Stardew Valley'deki yeni Trout Derby mini festivali sürüm 1.6 hakkında bilmeniz gereken her şey.Yıl boyunca gerçekleşen eğlenceli sezonluk festivallere ek olarak, Stardew Valley Güncelleme 1.6, oyuncuların katılabileceği iki yeni mini balıkçılık festivali ekledi. Bu özel etkinliklerden birinin adı Alabalık Derbi Festivali'dir.


Alabalık Derbisi Festivali, yaz havasının tadını çıkarabileceğiniz ve hafta sonu çiftçiliğe ara verebileceğiniz rahat bir balık tutma etkinliğidir . Bu sadece balıkçılık becerilerinizi test etmenin harika bir yolu değil, aynı zamanda bu mini festival aynı zamanda özel ödüller kazanmak için inanılmaz bir fırsat sunuyor . Alabalık Derbisine nasıl katılabileceğinizi ve ödülleri nasıl kazanabileceğinizi merak ediyorsanız okumaya devam edin.


Alabalık Derbisi festivali yazın 20. ve 21. günlerinde saat 06:10'da başlıyor . Diğer festival duyuruları gibi bu etkinlik başlamadan önce bir bildirim alacaksınız.


Bu iki gün boyunca bir balıkçı, Kül Sapı Ormanı'ndaki Marnie'nin Çiftliği'nin yakınında nehrin yakınında bir stand kurar . Alabalık Derbisi festivalinin ana etkinliği nehirde balık tutmak ve Gökkuşağı Alabalığı yakalamaktır .


Gökkuşağı Alabalığı, güneşli yaz günlerinde Kömür Sapı Ormanı çevresinde yüzerken görülen oldukça yaygın bir balıktır. Bu nedenle, Stardew Valley'de balık tutmanın mekaniğine aşina iseniz onu yakalamak o kadar da zor değil .


Gökkuşağı Alabalığı veya Hazine Sandığını her yakaladığınızda , Altın Etiket almak için küçük bir şans vardır . Altın künyeler, ödül almak için çadırdaki balıkçıyla takas edilebilir.Stardew Valley'deki Tüm Trout Derby Ödülleri


Balıkçıya Altın Etiket verdiğinizde ondan farklı ödüller alırsınız. Alacağınız birincilik ödülü her zaman bir Çadır Seti olacaktır . Daha sonra, aşağıda listelenen olası ödüllerden birini rastgele alacaksınız.


1x Kova Şapkası

1x Yengeç Tenceresi

3x Gizemli Kutu

1x Elmas

1x Atlı Alabalık

20x Lüks Yem

2x Üçlü Atış Espresso

1x Kaliteli Yağmurlama Sistemi

1x Warp Totemi: Çiftlik

3x Çok Yönlü Geode


Birincilik ödülü her zaman rastgele seçilir. Ancak bir sonraki ödülün bu listedeki sırayı takip etmesi garanti edilir; bu, üç Omni Geode'den sonra bir Kova Şapkası ile ödüllendirileceğiniz anlamına gelir.


58 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page