top of page

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Hayranların Beklediğinden Çok Daha Fazlasını Sunacak

Stardew Valley'in yaratıcısı Eric 'ConcernedApe' Barone, yaklaşan 1.6 Güncellemesinin hayranların düşündüğünden çok daha fazlasını içerdiğini söylüyor.

Stardew Valley Güncellemesi 1.6 çok yakında ve geliştirici Eric "ConcernedApe" Barone, hayranlarına bunda düşündüklerinden çok daha fazlası olduğunu söyleyerek dalga geçti. Pek çok hayran Güncelleme 1.5'in Stardew Valley için son büyük güncelleme olacağını düşünüyordu, bu nedenle Güncelleme 1.6'nın duyurulması hoş bir sürpriz oldu.

ConcernedApe, Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın duyurulmasından bu yana , hayranlara merakla beklenen yamadan neler bekleyebileceklerini anlattı. Stardew Valley Güncellemesi 1.6 , diğer şeylerin yanı sıra yeni festivaller, yeni oyun sonu içeriği, yeni diyaloglar, yeni öğeler, köylüler için kış kıyafetleri, yeni ödüller, PC'de 8 oyunculu çok oyunculu ve yeni bir çiftlik türünü içerecek . Stardew Valley hayranlarını Güncelleme 1.6 konusunda daha da heyecanlandıran şey , ConcernedApe'in masaya getirdiği her şeyi açıklamamış olmasıdır.


Polygon'a konuşan ConcernedApe, Güncelleme 1.6'da gelecek olan şeyler hakkında yalnızca "biraz" bilgi verdiğini ve bunda insanların düşündüğünden çok daha fazlasının bulunduğunu söyledi. ConcernedApe, Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın, Güncelleme 1.5'e kıyasla "vadiye ve oyunun temel alanlarına daha fazla odaklandığını" ekledi. Güncelleme, PC oyuncuları için 19 Mart Salı günü, konsollarda ve mobil cihazlarda Stardew Valley oynayanlar için ise daha sonraki bir tarihte gelecek. Bundan sonra odak noktası yeni güncellemeden kaynaklanabilecek hataların düzeltilmesi olacak.


Stardew Valley Güncellemesi 1.6 Yeni Özellikler


  • Yeni festivaller

  • Yeni öğeler

  • Yeni işçilik tarifleri

  • 100'den fazla yeni diyalog satırı

  • Köylülere kışlık kıyafet

  • PC için 8 oyunculu çok oyunculu

  • Yeni çiftlik türü

  • Yeni sırlar

  • Büyük göğüs


Stardew Valley hayranlarının Güncelleme 1.6'da keşfetmeleri için bazı gizemleri bırakmak doğru bir hamle gibi görünüyor çünkü insanları sadece yama notlarını okumak yerine oyuna geri dönmeye teşvik ediyor. Güncelleme 1.6 için halihazırda duyurulanlar, Stardew Valley hayranlarını tekrar oyuna dahil etmek için fazlasıyla yeterli olacaktır , ancak bulunacak daha fazla şeyin olması inanılmaz derecede heyecan verici.Stardew Valley Güncellemesi 1.6 ile ilgili önde gelen hayran teorilerinden bazılarının işe yarayıp yaramayacağını görmek kesinlikle ilginç olacak. Pek çok hayran, Stardew Valley'in Güncelleme 1.6'da Prairie Adası'nı ekleyeceğini teorileştirdi . Prairie Adası, oyunda bahsedilen ve görünüşe göre önemli bir rakun popülasyonuna ev sahipliği yapan bir yer. Stardew Valley Güncellemesi 1.6'yı tanıtan yeni bir görselde bir rakunun görülebilmesi, hayranların adanın yeni yamada geleceğini söylemesine neden oldu, ancak aslında bu yönde hiçbir şey açıklanmadı, bu nedenle hayranlar beklentilerini kontrol altında tutmalı .

Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın neler getireceğini zaman gösterecek . Söylemeye gerek yok, Stardew Valley hayranları 19 Mart'ı takvimlerine mutlaka işaretlemeli.

Comments


bottom of page