top of page

Stardew Valley: Örs Nasıl Alınır ve Kullanılır

Stardew Valley'deki Trinket'larınızın istatistiklerini değiştirmek istiyorsanız Anvil'i nasıl alacağınızı ve kullanacağınızı öğrenmelisiniz. Bilmeniz gereken her şey burada.Stardew Valley'de ilerledikçe , çok daha hızlı gelişmenize yardımcı olacak birçok faydalı yapının, öğenin ve özelliğin kilidini açacaksınız. Küresel güncelleme 1.6'nın piyasaya sürülmesiyle birlikte geliştiriciler, ıvır zıvırlarınıza ikinci bir hayat vererek oynanışı kesinlikle iyileştirecek olan Örs yapısı da dahil olmak üzere bunlardan daha fazlasını oyuna ekledi. Kendi başınıza öğrenmeye ve araştırmaya çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmaması için size Stardew Valley'de Anvil'i nasıl edineceğinizi ve kullanacağınızı anlatacağız .Stardew Vadisi: Örs Nasıl Gidilir?Örs yapmak için öncelikle çok zaman ve çaba gerektiren tarifini almanız gerekiyor. Örs tarifi, Kömür Sapı Ormanındaki Ustalık Mağarasını ziyaret ederek alabileceğiniz bir Savaş Ustalığı ödülüdür. Ancak bu o kadar basit değil çünkü mağaraya erişim sağlamak için öncelikle beş becerinin hepsinin maksimum seviyesine ulaşmanız gerekecek :


  • Çiftçilik

  • madencilik

  • Toplayıcılık

  • Balık tutma

  • Dövüş


Becerilerin her birinin maksimum seviyesi 10'dur ve bu seviyeye ulaşmak için 15.000 XP gerekir. Becerilerin her biri için, ilgili görevleri tamamlayarak deneyim kazanabilirsiniz, örneğin Savaş için canavarları öldürmeniz gerekecek . En iyi yöntem mağaraları keşfetmek ve oradaki düşmanları aramak olacaktır. Ayrıca ödülle takas etmek için 1 beceri puanı biriktirmeniz gerekecek. Bunu elde etmek için belirli miktarda deneyim biriktirmeniz gerekecek


Örneğin, ilk Ustalık Puanını almak için 10.000 XP biriktirmeniz gerekecek ve sonraki her XP için bu sayı daha yüksek olacaktır. Tüm becerilerin maksimum seviyesine ulaşmakla karşılaştırıldığında bunu yapmak daha kolaydır çünkü artık önceden beceri seviyesini artıran tüm deneyim, Ustalık Puanı almak için deneyime dönüştürülür.


Örs tarifini aldıktan sonra yapılacak son şey 50 Demir Çubuk bulmaktır. Yukarıdaki adımların tümünü tamamladıktan sonra Örs'ü yerleştirmek istediğiniz yeri bulun ve inşa edin.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments