top of page

Stardew Valley: Çipura Levreği Nasıl Elde Edilir

Stardew Valley'deki Largemouth Levrek'i bulmak veya yakalamak özellikle zor değildir ancak köylü görevlerini ve Topluluk Merkezini tamamlamak için hayati öneme sahiptir.Çipura Levrek, Stardew Vadisi'nde yaygın bir balıktır ancak çeşitli görevlerde yer alır ve yakalanması orta derecede zordur. Largemouth Levrek, Stardew Valley Versiyon 1.5 remix paketleri de dahil olmak üzere Topluluk Merkezindeki Akvaryum için de gereklidir .


Stardew Vadisi'nde balık tutmak, para biriktirmek için erkenden yapılması önemlidir. İlk birkaç sezonda, özellikle yeni Stardew Valley oyuncuları için yalnızca mahsul satarak para kazanmak daha zordur, ancak balıkçılık, daha fazla tohum satın almak için büyük miktarlarda para getirebilir. Ancak Stardew Valley'deki balık tutma teknisyeni, oyunun çıkışından bu yana karışık eleştiriler aldı. Benzersizdir ve bazı oyuncular için onlarca saat oynadıktan sonra bile ustalaşması çok zordur. Yine de Largemouth Levrek, Stardew Valley'in "ana hikayesi" olan Toplum Merkezi'ni bitirmek için gereklidir


Şans eseri, Çipura Levreği Stardew Valley'de her mevsim mevcuttur . Sabah 6'dan akşam 7'ye kadar dağ gölünde madenlerin yanında veya oyunun başında Wilderness Çiftliğini seçmişse oyuncunun çiftliğinde bulunabilir. İlkbahar ve Sonbahar mevsimlerinde Çipura Levreklerinin ortaya çıkma şansı %20'dir ve Yaz ve Kış aylarında yalnızca %15'lik bir ortaya çıkma şansı vardır. Oyuncular, ipi kıyıdan daha uzağa atarlarsa Çipura Levreği yakalama konusunda en fazla şansa sahip olacaklar.Birçok ortalama balık gibi Largemouth Levrek, Maki Roll ve Sashimi'nin yanı sıra Crispy Bass gibi çok çeşitli Stardew Valley yemek tariflerinde kullanılabilir . Yine de çok fazla satılmayacak; Balıkçı veya Balıkçı meslekleri olmadan, Çipura Levreği 200 altından daha düşük bir fiyata satılacaktır, ancak birkaçını yakalamak oyunun erken saatlerinde faydalı olabilir. Ve çoğu balık gibi, çiftlik havuzunda Karaca üretebilir, ancak yumurtası da sadece 80 altın satış fiyatıyla pek değerli değildir.


Yine de Largemouth Levrek, Stardew Valley'deki Toplum Merkezini tamamlamak için gereklidir . Vanilya oyununda Balık Tankının Göl Balıkları Paketinde görünür. Balık Tankını tamamlamak, dağ gölünün yakınındaki madenlerin solundaki ışıltılı kayayı ortadan kaldırır. Ancak 1.5 güncellemesiyle birlikte Stardew Valley , deneyimli oyuncular için ekstra bir zorluk eklemek amacıyla Remiks Paketleri'ni tanıttı .


Topluluk Merkezi Paketlerini yeniden karıştırma seçeneğini tercih ederseniz, Göl Balıkları Paketine ek olarak Çipura Levreği de beş yıldızlı bir versiyonunu gerektiren Kaliteli Balık Paketinde görünecektir. Bu, vanilya oyununun Kaliteli Mahsul Paketine benzer, ancak her öğenin beş yerine yalnızca bir beş yıldızlı öğe gerektirmesi dışında.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page