top of page

Star Wars Outlaws Olumlu Bir Güncelleme Paylaştı

Star Wars Outlaws resmen altın oldu ve oyunun gelişini bekleyen hayranlara heyecan verici bir güncelleme sağladı. 30 Ağustos'ta piyasaya sürülmesi beklenen Star Wars Outlaws'ın herhangi bir gecikme olmadan raflara çıkması için doğru yolda olduğu görülüyor.

Ubisoft'a ait stüdyo Massive Entertainment tarafından geliştirilen Star Wars Outlaws , PC, PS5 ve Xbox Series X/S için üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur. 1980 yapımı The Empire Strikes Back filmi ile 1983 yapımı Return of the Jedi filmi arasındaki olayları konu alır ve son derece popüler olan serinin geleneklerinden yararlanır. Açık dünya oyunu, hayatına yeniden başlamak için büyük bir suç işlemek isteyen bir kanun kaçağının veya Star Wars terimleriyle "alçak"ın yolculuğunu takip eder. Özellikle, Jedi: Fallen Order yayıncısının Disney ile özel bir anlaşma imzalamasından bu yana EA'dan bir Star Wars oyunu çıkmaması ilk kez oluyor .


Resmi Star Wars Outlaws hesabı , Twitter'da yaptığı bir paylaşımda oyunun "altın" olduğunu, yani oyunun nihayet piyasaya sürülebilecek bir durumda olduğunu belirtti. Bu, oyunun çıkış gününde piyasaya sürülmesinin beklendiği ve büyük ihtimalle herhangi bir gecikme yaşamayacağı anlamına geliyor. Cyberpunk 2077 gibi büyük oyunların çıkış tarihleri ​​altın olduktan sonra bile ertelenmiş olsa da, bunlar istisnai durumlar ve bu aşamaya ulaşan oyunlar için normal değil. Önemlisi, bir oyunun altın olması, baştan sona oynanabilir olduğunu gösterse de, mükemmelliği ifade etmiyor veya hataların tamamen ortadan kalktığını garantilemiyor. Olası büyük sorunlar genellikle geliştiriciler tarafından birinci gün yamasıyla ele alınıyor. Geliştirici ayrıca, lansmandan önce hayranlar arasında heyecanı körükleyerek, oyuncuların Outer Rim'i ve bir alçağın hayatını keşfetmesini "sabırsızlıkla beklediğini" belirtti.


İlk Açık Dünya Star Wars Oyunu Star Wars Outlaws Altın Ödülünü KazandıGeçtiğimiz ay, Ubisoft hayranlarına Ubisoft Forward yayını sırasında oynanış videosu aracılığıyla Star Wars Outlaws'a dair kapsamlı bir bakış sundu . Fransız geliştirici, diğer şeylerin yanı sıra savaş, geçiş, açık dünya konumları, yetenek ağaçları ve mini oyunlar gibi çeşitli farklı yönleri gösterdi. İlginç bir şekilde, gösteri hem oyunun gizliliğe dayalı savaşını hem de silah kullanımını ön plana çıkardı. Ayrıca, bilimkurgu oyununda uzay geçişinin kara geçişinden nasıl farklı olduğunu da ortaya koydu.

Uzun süredir devam eden serinin hayranları için iyi bir büyüyü sürdüren Star Wars Outlaws, son yıllarda çıkacak bir diğer Star Wars oyunudur. IP içindeki 2022'nin LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ve 2023'ün Star Wars Jedi: Survivor gibi bazı iyi karşılanan oyunların ardından gelir. Star Wars oyunlarının oldukça etkileyici geçmişi göz önüne alındığında, Star Wars Outlaws mağazalara girdiğinde Ubisoft'un seriye ilişkin yaklaşımının nasıl performans göstereceğini görmek ilginç olacak .

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page