top of page

Spyro ve Crash Bandicoot Dev, Yeni Oyunu İçin Xbox ile Anlaşmaya Vardı

Spyro ve Crash Bandicoot'un modern canlandırmalarının arkasındaki stüdyo Toys For Bob, yeni oyununun finansmanı için Xbox ile anlaşmaya vardı.Toys For Bob, bir sonraki oyununun finansmanı için Xbox ile bir anlaşmaya vardı.

Toys For Bob yakın zamanda bağımsız olmak için Activision'dan ayrıldı.

Toys For Bob oyununun yeni bir IP mi yoksa Crash veya Spyro'dan biri mi olacağı konusunda belirsizlik devam ediyor.


Spyro ve Crash Bandicoot serilerinin modern dirilişlerinin arkasındaki stüdyo Toys For Bob , bir sonraki oyununun finansmanı için Xbox ile anlaşmaya vardı. Toys For Bob'un Crash Bandicoot 4: It's About Time ve Spyro Reignited Trilogy , platform türü için nostaljik bir forma dönüş niteliğindeydi ve stüdyo şimdi sonraki hamlelerini planlıyor.


Son zamanlarda Toys For Bob'un bağımsız olmak için Activision'dan ayrıldığına dair haberler çıktı . Microsoft'un yakın zamanda Activision'ı satın almasıyla bu, Xbox'ın Crash Bandicoot ve Spyro serilerine sahip olduğu anlamına geliyordu ve birçok oyuncu, Toys For Bob'un gelecekte ikiliyle herhangi bir ilgisinin olup olmayacağını merak ediyordu. Crash veya Spyro cephesinde hiçbir şey doğrulanmamış olsa da , bu anlaşmanın da gösterdiği gibi Toys For Bob'un Xbox ile çalışmaya devam etmekten fazlasıyla mutlu olduğu açık.


Toys For Bob'un Xbox ile anlaştığı haberi Windows Central'dan Jez Corden tarafından doğrulandı . Bu, Xbox'ın Toys For Bob'un ilk oyununu bağımsız bir geliştirici olarak finanse edeceği ve bu oyunu tek başına yürütmenin getirdiği mali risklerin çoğunu ortadan kaldıracağı anlamına geliyor. Xbox'ın bu düzenlemeden ne elde edeceğini henüz bilmiyoruz, ancak doğal olarak gelecekteki Toys For Bob oyununun Xbox Game Pass'in birinci gün oyunu olup olmayacağına dair spekülasyonlar başlayacak. Bu, Microsoft'un birinci taraf stüdyoları için standarttır ve Toys For Bob artık bağımsız olsa da, bu düzenleme için mantıklı olacaktır.


Toys For Bob Xbox Anlaşmasına UlaştıNe yazık ki Corden'ın raporu, yaklaşan Toys For Bob başlığının ne olabileceği hakkında çok az bilgi sağlıyordu. Xbox ile yapılan bu anlaşma, başka bir Spyro veya Crash Bandicoot oyununun kesinlikle bir olasılık olduğu anlamına geliyor , ancak bu noktada bunların hepsi saf spekülasyon. Toys For Bob, piyasadaki en iyi platform oyunlarından bazılarını yaratabildiğini zaten kanıtladı , bu nedenle kendine ait yeni bir IP ile neler yapabileceğini görmek de ilginç olurdu.


Çoğu kişi için başka bir Crash Bandicoot veya Spyro oyununun çıkma ihtimali son derece heyecan verici. Pek çok oyuncunun kalbinde her zaman nostaljik bir yer tutacak klasik PlayStation platform oyunlarından ikisi ve bu serilerin modern oyun tasarımı ve özelliklerinden nasıl yararlanabileceğini görmek ilginç. İkisinden Spyro'nun bu noktada olma ihtimali daha yüksek olabilir. Crash'in devamı Crash Bandicoot 4: It's About Time ile çıkarken , modern Spyro platform oyunları şu ana kadar yeniden yapımlarla sınırlıydı. Üstelik resmi bir Spyro tweet'i, hayranları bu yılın başlarında potansiyel yeni bir oyun konusunda heyecanlandırdı , ancak son Toys For Bob gelişmelerinin bunu herhangi bir şekilde etkileyip etkilemediği belli değil.


0 görüntüleme

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page