top of page

Spider-Man 2'ye Yeni Game Plus Geliyor, Yakında Daha Fazla Suit Geliyor

Spider-Man 2'nin uzun zamandır beklenen New Game Plus yükseltmesinin, çeşitli yeni kostümler ve ek özelliklerle birlikte nihayet bir çıkış tarihi var.

Marvel's Spider-Man 2 nihayet uzun zamandır beklenen New Game Plus modunun yanı sıra ek kostümler ve erişilebilirlik özelliklerini de yakında ekliyor. Insomniac nihayet geçtiğimiz Ekim ayında PlayStation 5'te Spider-Man 2'yi piyasaya sürerek büyük bir kritik ve ticari başarı elde etti ve oyun hızla geliştiricinin tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri haline geldi. Hem Peter Parker hem de Miles Morales olarak oyuncular, New York City'yi, Avcı Kraven ve Venom'un yeniden tasarlanmış bir versiyonu da dahil olmak üzere çok sayıda klasik çizgi roman kötü adamından korumakla görevlendiriliyor.

Spider-Man 2 birçok kişi tarafından mükemmel bir oyun ve Insomniac'ın önceki Marvel oyunlarının değerli bir devamı olarak görülse de, oyuncuların pek de heyecan duymadığı bazı yönler vardı . Örneğin, herhangi bir New Game Plus'ın mevcut olmayışı veya hikaye bölümlerini ilk kez yenildikten sonra tekrar oynatabilme yeteneği , Spider-Man 2'nin ana harekâtını ve birçok yan görevi tamamladıktan sonra oyunculara yapacak pek bir şey kalmadığı anlamına geliyor . Insomniac bu eksikliği giderdi ve hevesli hayranlara New Game Plus'ın bu yıl Spider-Man 2'ye ekleneceği sözünü verdi .

Oyuncuların artık Spider-Man 2'nin New Game Plus'ı ve hayranların aylardır talep ettiği diğer heyecan verici bonusları ve özellikleri sunacak olan devasa yeni güncellemesi için bir çıkış tarihi var. Insomniac Topluluk Direktörü James Stevenson, PlayStation Blog'daki yeni bir gönderide Spider-Man 2 sürüm 1.002'nin 7 Mart'ta çıkacağını duyurdu. Dahil olan Spider-Man 2 New Game Plus özelliği, oyuncuların oyunu daha yüksek bir zorlukla yeniden başlatmalarına olanak tanıyacak. kilidi açılmış tüm kıyafetleri ve yetenekleri aktarıldı. Ayrıca Ultimate Seviyeler ve Altın Araç stilleri gibi kilidini açacak yeni şeyler de olacak.

Marvel's Spider-Man 2 Sürüm 1.002 Özellikleri

 • Yeni Oyun+

 • Sesli Açıklamalar ve Ekran Okuyucu

 • Sinematik Altyazılar ve Yüksek Kontrastlı Ana Hatlar

 • Günün saatini değiştir

 • Dal renklerini değiştir

 • Görevleri tekrar oyna

 • Aksiyon Figürü modu ve çıkartmalar gibi yeni Fotoğraf Modu seçenekleri

 • Peter ve Miles'a yeni Cehennem Ateşi Gala kıyafetleri


Fly N' Fresh Takım Paketi İçeriği

 • Peter için Sinek Elbisesi

 • Mil karşılığında Taze Takım Elbise

 • 10 Fotoğraf Modu çıkartması

 • 2 Fotoğraf Modu çerçevesi


New Game Plus , Spider-Man 2'ye gelen tek yeni özellik değil ; New Game Plus'ın Ultimate Seviyelerine başlayan oyuncular, Peter ve Miles için çizgi romanlarda yıllık Cehennem Ateşi Galasında giydikleri kıyafetlere dayalı yeni alternatif kostümlerin kilidini açacak. Peter, Russell Dauterman tarafından tasarlanan şık siyah-kırmızı kostümü giyerken Miles, şık görünümünü Miles Morales : Spider-Man #8 için Bernard Chang'ın Cehennem Ateşi Gala varyantı kapağından kazanacak . Örümcek kahramanlar ayrıca 7 Mart'ta Gameheads'den yararlanan fonlarla satın alınabilecek olan Fly N' Fresh Suit Paketi kapsamında bazı etkileyici orijinal kıyafetlere de sahip olacak.

Bir sonraki Spider-Man 2 güncellemesinden sonra bu yeni görünümleri sergilemek her zamankinden daha kolay olacak ; bu güncelleme aynı zamanda Aksiyon Figürü modu gibi yeni Fotoğraf Modu seçeneklerini ve ek çıkartmaların yanı sıra oyunun açık dünyasında günün saatini değiştirme olanağını da ekleyecek . Son olarak Spider-Man 2 , görme engelli kullanıcılar için Sesli Açıklamalar ve Ekran Okuyucunun yanı sıra Sinematik Altyazılar ve Yüksek Kontrastlı Anahatlar ile erişilebilirlik seçeneklerini artıracak. Bu özelliklerin tamamı Spider-Man 2'ye 7 Mart'ta eklenecek .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page