top of page

Spider-Man 2, Nisan 2024 İçin Bir Güncelleme Daha Yayınladı

Insomniac Games, Spider-Man 2 oyunu için PS5 oyuncularının şu anda indirebileceği bir güncelleme daha yayınladı.

Marvel's Spider-Man 2 oyuncularının şu anda indirebileceği başka bir güncelleme daha mevcut . Insomniac Games, Spider-Man 2'nin geçen yıl ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana birçok güncelleme yayınladı . Spider-Man 2, piyasaya sürüldüğü sırada hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ancak her zaman iyileştirmeye yer vardır ve Insomniac, şu ana kadar yayınladığı çeşitli güncellemelerle oyunu kesinlikle geliştirdi.

En yeni Spider-Man 2 oyun güncellemelerinden biri geçen hafta düştü. Spider-Man 2 güncellemesi , hayranlara daha gösterişli, daha akıcı bir deneyim sunmak amacıyla oyunda devam eden çeşitli hataları ele aldı. Maalesef bu güncelleme Spider-Man 2'de yeni bir sorunu tetikliyor gibi görünüyordu , ancak Insomniac sorunu düzeltmek için hızlı bir şekilde başka bir yama daha yayınladı.

Spider-Man 2 güncellemesi 1.002.004 şu anda indirilebilir ve hayranların dikkate alması için tek bir düzeltme içerir. Önceki Spider-Man 2 güncellemesi, Classic Suit çeşitlerini kullanılamaz hale getiren bir soruna neden oldu ve oyuncuların seçebileceği mevcut gardıropu sınırladı. En son güncellemeyi indirdikten sonra Spider-Man 2 oyuncularının artık oyundaki çeşitli kıyafetlerin donatılmasıyla ilgili herhangi bir sorun konusunda endişelenmesine gerek kalmayacak.Bunun Spider-Man 2 için son güncelleme olması pek olası değil . Söylentiler ve sızıntılar , Spider-Man 2'ye yeni karakterleri tanıtabilecek ve hikayeyi temel oyundan devam ettirebilecek büyük DLC genişletmelerinin yolda olduğunu öne sürdü . Insomniac , Spider-Man 2 DLC'si için henüz herhangi bir resmi plan açıklamadı ancak sızıntılar Insomniac fidye yazılımı saldırısından kaynaklanıyor ve dolayısıyla DLC planlarının iptal edilmediğini varsayarsak yolda olma ihtimalleri yüksek. kurs.


Aynı Insomniac sızıntısı, stüdyonun gelecekteki oyunlarına ilişkin planların perdesini de potansiyel olarak geri çekti. Sızıntılar doğruysa, Wolverine oyununu beklerken hayranları rahatlatmak için belki de Spider-Man: Miles Morales ölçeğinde bağımsız bir Venom oyunu yayınlanacak gibi görünüyor . Sızıntılar, Venom oyununun 2025'te çıkacağını, Wolverine'in ise çıkış tarihinin ise 2026'ya düşeceğini ileri sürüyordu.

Insomniac sızıntılarının gerçek hayatta ne kadar doğru olacağını zaman gösterecek ancak bu arada hayranlar stüdyonun bu gibi güncellemelerle Spider-Man 2'yi geliştirmeye devam etmesini bekleyebilirler. Hayranlar en son Spider-Man 2 güncellemesini şimdi indirebilir ve bir kez daha açık dünya süper kahraman oyunundaki tüm farklı kostümler arasında seçim yapmakta sorun yaşamazlar .

Örümcek Adam 2 Güncellemesi 1.002.004 Yama Notları

Uygun olmak

  • Classic Suit çeşitlerinin kullanılamaz olduğu sorunu giderir (1.002.003 aracılığıyla)


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page