top of page

Spider-Man 2 Güncellemesi Yayınlandıktan Sonra Uykusuzluk Sorunları Uyarısı

Insomniac Games, Marvel's Spider-Man 2 için yepyeni bir güncelleme yayınladı ancak oyuncuların bunu indirdikten sonra dikkatli olması gerekiyor.

Insomniac Games, Marvel's Spider-Man 2 için yepyeni bir güncelleme yayınladı ancak hayranların indirdikten sonra dikkatli olması gerekiyor. Spider-Man 2'nin geçen yıl piyasaya sürülmesinin ardından pek çok hayran, oyunun uygun bir New Game+ modu olmadan gönderilmesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Insomniac, hayranların en sevdiği özelliğin yolda olduğunun sözünü verdi ve en son güncelleme sonunda onu açık dünya süper kahraman oyununa ekledi.

En yeni Spider-Man 2 oyun güncellemesi şu anda indirilmeye hazır. Oldukça büyük olan güncelleme, New Game+, Mission Replay ve inatçı Spider-Man hayranlarına oyuna geri dönmeleri için bir bahane verecek diğer çeşitli özellikleri ekledi. Ancak Spider-Man 2 oyuncuları indirdikten sonra dikkatli olmak isteyecektir.

Spider-Man 2 güncellemesinin yayına girmesinden kısa bir süre sonra Insomniac Games, oyunculara bir uyarı yayınladı. Görünüşe göre yeni güncelleme oyunculara bir geliştirme oyunu menüsüne erişim sağladı. Söz konusu menünün kullanılması, kişinin kayıtlarını ve Spider-Man 2 kupa ilerlemesini potansiyel olarak bozabilir . Insomniac, oyuncuları durum hakkında uyaran tweetinde "Oyunu amaçlandığı gibi oynamanın hiçbir riski yok" dedi. Geliştirme oyunu menüsünden kurtulacak bir düzeltme üzerinde çalışılıyor, ancak bunun kitlelere ne zaman sunulacağı tam olarak belli değil.


Spider-Man 2 Güncellemesi Yanlışlıkla Geliştirme Oyunu Menüsünü Ekliyor


Çoğu Spider-Man 2 oyuncusunun bu konuda endişelenmesine gerek yok ancak bu arada oyun geliştirme menüsüyle uğraşmamaya dikkat etmeleri gerekiyor. Oyunu amaçlandığı gibi oynayanlar, en son Spider-Man 2 güncellemesiyle eklenen, yukarıda adı geçen New Game+ , Mission Replay, yeni kostüm ve gadget stilleri, artırılmış seviye sınırı ve daha fazlası gibi tüm büyük yeni özelliklerin keyfini çıkarabilecekler.

Pek çok hayran Spider-Man 2'nin bu kadar önemli bir güncelleme almasını görmekten mutlu olacak , ancak diğerleri oyunun orijinal oyunda olduğu gibi uygun bir DLC genişletmesi alması konusunda endişeli olabilir. Spider-Man 2 DLC'sinin üzerinde çalışıldığını gösteren bazı kanıtlar var ancak bu yazının yazıldığı sırada resmi hiçbir şey açıklanmadı. Bu arada, daha önemli bir şeyin de geliştirilmekte olduğunu gösteren kanıtlar var.

Insomniac Games fidye yazılımı sızıntısına göre, potansiyel olarak bir Venom video oyunu üzerinde çalışılıyor. Böyle bir projenin daha küçük ölçekli, Miles Morales'e daha çok benzeyeceğine inanılıyor , ancak hayranlar bunun bu yazının yazıldığı sırada henüz duyurulmadığını akılda tutmalı. Şimdilik Insomniac'ın Marvel oyun evreninin hayranları, en son güncellemeyle eklenen tüm yeni içerikleri inceleyebilir.

Comments