top of page

Spider-Man 2 Güncellemesi Tobey Maguire Kostümünü Değiştiriyor

Insomniac Games'in Marvel's Spider-Man 2 için hazırladığı büyük yeni güncellemede geliştirici, birçok hayranın ikonik bir kostümle ilgili talep ettiği talebi yerine getiriyor.

Marvel's Spider-Man 2 yeni bir güncelleme aldı ve birçok iyileştirmenin yanı sıra, hayranların en sevdiği orijinal Tobey Maguire kostümü de küçük ama önemli ve en çok talep edilen değişikliği aldı. Karakterin arkasında 60 yılı aşkın bir geçmiş olduğundan, sıkı Örümcek Adam hayranları kostümler konusunda oldukça titizdir ve güncelleme küçük gibi görünse de birçok sıkı hayran için büyük bir olaydır.

Marvel's Spider-Man 2, Ekim 2023'te piyasaya sürülmesinden bu yana Insomniac, Sony ve PS5 için büyük bir hit oldu ve birçok kişi onu süper kahraman aksiyon türünün bir başyapıtı olarak selamladı. Çoğu hayran ana hikayeyi zaten öğrenmiş olsa da lansmandan bu yana güncellemeler yayınlandı. Hatta son güncellemede oyunu oynamanın başka bir yolu da eklendi.


Tobey Maguire Örümcek Adam Elbisesindeki Büyük Değişim


Spider-Man 2 oyuncularının istediği ve Insomniac'ın da kabul ettiği değişiklik, Tobey Maguire kostümünün renkleri açısından filmlere daha uygun olması. Oyunda "Perdeli Elbise" olarak adlandırılan görünüm, orijinal Spider-Man film üçlemesinin kostüm tasarımının çarpıcı metalik estetiğini kesinlikle çağrıştırsa da, görünüşe göre kırmızıları ve mavileri bazı hayranlar için mümkün olduğu kadar yakın değildi. Oyuna yönelik bu en yeni güncelleme artık bunu düzeltiyor.


Bu değişikliğe ek olarak, yeni Spider-Man 2 güncellemesi sonunda bazı oyuncuların talep ettiği New Game Plus modunu da sunuyor . Bu mod aynı zamanda oyunda daha önce hiç görülmemiş bazı kostümler sağlarken, yeni Ultimate Seviyelerinde karakterlerin istatistik sınırlarını artırarak zorluğu artırıyor. Diğer tanıtımların yanı sıra New Game Plus modu, zorlu kupa avcılarını cezbedecek yeni bir kupanın kilidini de açıyor.

Spider-Man 2 New Game Plus güncellemesindeki yeni kostümler arasında Peter Parker ve Miles Morales'in büyük çizgi roman evrenine uygun resmi temalı tasarımlar olan Cehennem Ateşi Gala kostümleri yer alıyor. Ayrıca, teknoloji ve oyun endüstrisindeki ayrıcalıklı olmayan gençlere ve renk engellerini ortadan kaldıran gençlere yardım etmeyi amaçlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Gameheads ile ortaklaşa tasarlanan özel yardım kıyafetleri de var. Yardım amaçlı görünümler 4,99 dolardan satışa sunuluyor ve her satıştan elde edilen gelirin tamamı doğrudan Gameheads'e ve onun girişimlerine aktarılacak.

Bu arada, oyuna yeni hikaye içeriğinin ne zaman geleceğine dair henüz somut bir bilgi yok, dolayısıyla New Game Plus şu anda bu içerikten daha fazla faydalanmak için tek çözüm. PS5'i olmayan oyunseverlerin de biraz daha beklemesi gerekebilir çünkü Spider-Man 2'nin 2025 yılında PC portuna kavuşacağı tahmin ediliyor . Yarı devam filminin ( Örümcek Adam: Miles Morales gibi ) geliştirilme aşamasında olduğu söyleniyor, ancak resmi olarak duyurulana kadar hiçbir şey kesin değil.

Comments


bottom of page