top of page

Soulmask: Farkındalık Gücü Nasıl Artırılır?

Soulmask, oyuncu karakterinin korkunç bir kurban ritüeli yaşadıktan sonra içine atıldığı bir dünyada nasıl hayatta kalacağını bulmaya yönelik bağımsız bir hayatta kalma oyunudur.Yeni çevrelerinde nasıl hayatta kalacaklarını ve gelişeceklerini hızla öğrenmeleri gerekecek .Hayatta kalırken oyuncuların bunu kolaylaştırmak için belirli istatistikleri artırması gerekecek. Örneğin Gizlilik İstatistiği, oyuncuların haritada gizlice dolaşmasına ve alt edilmesi çok zor olabilecek düşmanlardan kaçınmasına olanak tanıyacak. İşte Farkındalık Gücü İstatistiğinin ne olduğu ve nasıl artırılacağı.


Farkındalık Gücü Nedir?


Farkındalık Gücü temel olarak oyuncu karakterinin gücüdür. Oyun içi açıklamada şöyle yazıyor: "Ne kadar güçlüsün. Savaşarak veya çalışarak Farkındalık Gücü EXP kazanabilir ve ilerlemeyi HUD'un alt kısmında görüntüleyebilirsin. Yeterli derecede güçlü bir farkındalık, daha fazla Maske Düğümünü geri yüklemene ve daha fazlasını öğrenmene yardımcı olabilir. bilgi ve teknoloji."


Dolayısıyla oyuncunun Farkındalık Gücü ne kadar yüksek olursa o kadar çok şey yapabilir. Bu, yeni teknoloji ve bilgilerin kilidini açarak oyuncuların daha fazla şey üretmesine ve inşa etmesine olanak tanıyacak. Daha iyi zırh ve silahlar üretmenin oyun için hayati önem taşıdığı göz önüne alındığında, bu takip edilmesi gereken önemli bir sayıdır. Farkındalık Güçleri yeterince güçlü olduğunda, oyuncular sadece maskelerini kullanarak Kabile Üyelerini kontrol edebilir ve işe alabilirler.


Farkındalık Gücü Nasıl Artırılır?


Farkındalık Gücünü arttırmak aslında göründüğünden çok daha kolaydır. Gerçek şu ki, oyuncuların yaptığı her şey bu sayıyı artırabilir. Kaynak topluyor, bitki hasat ediyor, düşmanları öldürüyor ya da sadece çevrelerindeki dünyayı keşfediyor olsalar da, bu sayıyı oldukça hızlı bir şekilde artırabilme ihtimalleri var. Gerçek şu ki, oyunu oynamak doğal olarak Güç Farkındalığını artıracaktır.


Çoğu şey bunu artırabilirken, oyuncuların Güç Farkındalığı seviyelerini geliştirmek için yapabilecekleri birkaç şey vardır. Bunlar:


  • Üst düzey düşmanları öldürün (Kabile Şefleri, Tapınak Muhafızları, vb.)

  • Mümkün olduğunda mevcut en yüksek seviyeli eşyaları üretin.

  • Büyük miktarda kaynağa sahip alanları arayın ( kil ve bakır en iyisidir) ve mevcut olan her şeyi toplayın.


Güç Farkındalığı kazanmanın en kolay yolu bunu pasif olarak yapmaktır. Yeterince yükseğe ulaştığında oyuncular, Kabile Üyelerinin onlar olmadan bir şeyler yaratmasını sağlayabilir. Ne kadar çok öğe yapılırsa, oyuncular hiçbir şey yapmak zorunda kalmadan o kadar fazla deneyim elde edecekler.

7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page