top of page

Sons of the Forest, İlkinden Daha İyi Görünüyor

Fantastik Diyarlar youtube kanalında seriyi izleyebilirsin.Endnight Games, ilk yayınladıkları hayatta kalma korku oyunu The Forest'tan yakında çıkacak oyunları Sons of the Forest'a kadar büyük iyileştirmeler yaptı.


Bağımsız oyun Sons of the Forest, Endnight Games'in The Forest oyununun yeni ve geliştirilmiş devam oyunudur . Şimdiye kadar, hayatta kalma korku oyunu, biri Mayıs 2022'deki ilk çıkışından itibaren ve yine Ekim'de olmak üzere iki kez ertelendi ve belirtilen çıkış tarihi Şubat 2023'e ertelendi. Bu aksiliklere rağmen, Endnight yeni bilgileri ifşa etmekten ve her şeyi dalga geçmekten çekinmedi. başlığı geliştirmeye devam ediyor. Şimdiye kadar, yeni mutantlar, yapı mekaniği, silahlar ve daha fazlası, oyunun öncülüne göre büyük iyileştirmeler gösteren fragmanlarda sergilendi.


The Forest, Nisan 2018'de ilk kez piyasaya sürüldüğünde, oyuncunun hayatta kalmaya çalışan bir jet kazasından kurtulan tek başına olduğu bir hayatta kalma korku oyunu olarak sunuldu . Oyun, ilk çıkışından bu yana, oyuncuların mutant yamyamlardan sağ çıkmak, kayıp çocuklarını bulmak ve mahsur kaldıkları orman adasının gizemlerini ortaya çıkarmak için birlikte çalıştığı, tek başına veya ortaklaşa bir hayatta kalma korku oyununa dönüşen birden fazla güncelleme aldı . Henüz teyit edilmemiş olsa da devam oyununun Steam'deki açıklaması, oyuncuların The Forest'taki hikayeye devam etmesini ve adada ilk oyundaki Timmy karakteri olabilecek bir milyarderi aramasını sağlıyor gibi görünüyor.


Devam oyununda tüm oyunun mekaniği geliştirildi - sadece işçilik değil. The Forest'ta oyuncular daha soğuk bölgelere girebilirken , uygun bir sezon mekaniği yoktu. Bu , oyuncuların hayatta kalmaya çalışırken göz önünde bulundurması gereken şeyler listesine eklenen mevsimler de dahil olmak üzere dinamik bir hava durumu sistemiyle Ormanın Evlatları'nda değişmiş gibi görünüyor . Değişen mevsimler, bir zamanlar güvenilir bir besin kaynağı olan şeyin ortadan kalkabileceği anlamına gelir ve bu da kışlık yiyecek stoklama zorunluluğuna yol açar. Ayrıca oyuncuları sert hava koşullarından korumak için daha kalıcı barınaklar inşa edilmelidir.


The Forest, Steam'de ezici bir çoğunlukla olumlu eleştiriler alarak yüksek bir notla sona ermiş olabilir, ancak Endnight Games geliştirilebilecek ve daha da iyi bir oyuncu deneyimi yaratmak için çalışmış alanları fark etti. Daha iyi grafikler, daha fazla araç ve mekanik, saatlerce süren oyun keyfi ile güçlü bir başlık oluşturmak için bir araya geliyor. Oyuncuların önceki oyunda ne yapmayı seçtiklerine bağlı olarak, bir uçurumda sona eren bir hikayeyi potansiyel olarak devam ettirmek sadece bir bonus.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page