top of page

Sonraki Terraria Güncellemesi Yeni Dönüşüm ve Daha Fazlasını Ekliyor

Re-Logic , Mayıs 2024 Oyunun Durumu güncellemesiyle Terraria'ya gelecek değişikliklerin çoğunu açıkladı . Terraria hayranları 1.4.5 güncellemesinin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyorlar ve en son duyuru, oyuncuların bu güncellemeden neler bekleyebileceklerine dair küçük bir fikir veriyor.

Terraria, 13 yıllık deneyimi boyunca sık sık yapılan içerik güncellemeleri sayesinde çok sayıda içeriğe sahip bir oyundur ve Re-Logic'in yakın zamanda yavaşlamaya niyeti yoktur. Terraria'nın Journey's End güncellemesiyle aldığı sözde "son güncellemeden" bu yana Re-Logic, oyunun hayranlarına düzenli bir yeni içerik akışı sağlamaya devam etti ve 1.4.5 yaklaştıkça hayranlar, istediklerini almak için sabırsızlanıyor. Oyun için planlanan eklemeler hakkında bilgi veriyor.


Terraria forumlarında yayınlandığı gibi , Mayıs 2024 Oyunun Durumu güncellemesi, oyuncunun alabileceği yeni dönüşümleri gösteriyor ve oyuncunun dar alanlara sığabilmesi ve duvarlara tırmanabilmesi için fareye dönüştüğünü gösteren bir GIF ile gösteriliyor. Henüz resmi bir çıkış tarihimiz olmasa da, teaser başka haberlerle birlikte geldi; özellikle Re-Logic ekibine iki yeni üyenin resmi olarak katıldığı: Jopojelly ve Kazzymodus. İkisinin oyun üzerinde uzun bir çalışma geçmişi var ; Bir beta testçisi olarak Kazzymodus ve tModLauncher aracılığıyla hevesli bir mod yaratıcısı olarak Jopojelly .


Oyuncular Yaklaşan Terraria Güncellemesin

de Fareye Dönüşebilir

Bu, oyunculara güncelleme için sunulan ilk teaser değil. Birkaç ay önce hayranlara birkaç küçük bilgi gösterildi; göze çarpan güncelleme, Terraria 1.4.5'te banner'ların nasıl çalışacağına ilişkin yaşam kalitesi değişikliğiydi . Re-Logic ayrıca oyuncuların binalar arasında yavaşça hareket etmesine ve üs inşa ederken düşme tehlikesini ortadan kaldırmasına olanak tanıyan tekerlekli patenleri de sergiledi. Terraria 1.4.5 ayrıca birçok hata düzeltmesi, denge değişikliği ve daha fazla envanter QoL değişikliği getirmeyi vaat ediyor.

Oyunun hayranları bu habere oldukça açık görünüyor ve Re-Logic ekibine daha fazla kişinin, özellikle de halihazırda Terraria üzerinde çok fazla iş yapan kişilerin tanıtılması, Terraria için başka bir büyük yama olma ihtimaline işaret edebilir. işler. Terraria'nın şimdiye kadar yapılmış en iyi sandbox oyunlarından biri olarak anılması nedeniyle , Re-Logic'in oyuna çok fazla özen gösterdiği açıktır ve bu, oyunun bu kadar uzun süre güncel kalmasını sağlayan bir faktördür.

Re-Logic daha önce 2024'ün Terraria için şimdiye kadarki en büyük yıl olabileceğine inandığını söylemişti ; bu, oyunun zaten akıl almaz popülaritesi göz önüne alındığında cesur bir ifade, ancak Re-Logic'in yaptığı her şey göz önüne alındığında bu o kadar da zoraki olmayabilir. 1.4.5, Terraria için büyük bir güncelleme olma potansiyeline sahip ve Terraria 1.1'in yıldönümünü kutlamak için beta şubesi olarak yeniden piyasaya sürülmesi, Dead Cells ile bir geçiş, bir Terraria masa oyununun piyasaya sürülmesi ve Terraria 1.1 ile birleştirildiğinde Çok sayıda yeni değişiklik ve oyuncuların henüz bilmediği çok daha fazlası geliyor, Terraria'nın hâlâ her zamanki kadar güçlü olduğunu görmek sürpriz değil.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page