top of page

Skyrim Speedrunner 0. Seviyeden Ebony Savaşçıyı 12 Dakikada Yok Etmeye Gidiyor

Yetenekli bir Skyrim oyuncusu, oyuna başladıktan sonraki 12 dakika içinde güçlü Ebony Warrior boss'unu yenmelerine olanak tanıyan bir rota buluyor.  • Yetenekli bir Skyrim hızlı koşucusu, oyuna başladıktan sonraki 12 dakika içinde Ebony Warrior'ı öldürmeyi başarır.

  • Hızlı koşu, güçlü patronla savaşmak için gereken seviyeye ulaşmak için birçok Skyrim hatasından yararlanır.

  • Koşu, hızlı koşu kategorisinde üç yılı aşkın süredir devam eden bir dünya rekorunu kırdı.


Yetenekli bir Skyrim hızlı koşucusu, oyunun başlangıcından Ebony Warrior'ı 12 dakikadan kısa bir sürede mağlup ederek üç yıllık bir dünya rekorunu kırdı. Skyrim'in hızlı koşu sahnesi hâlâ canlı ve iyi durumda ve bu özel kategori , sunduğu en benzersiz sahneler arasında yer alıyor.


Bethesda oyunlarının oyunculara sağladığı özgürlük miktarı nedeniyle, bu genellikle oyuncuların bir meydan okuma koşusu olarak tekrarlı oyun oynamayı tercih etmesiyle sonuçlanır. Bu meydan okuma koşuları, oyunu daha zor ve eğlenceli hale getirmenin bir yolu olarak genellikle oyunculara yapay sınırlamalar getirecektir. Örneğin, bir Skyrim oyuncusu, Sith Lordu olarak rol yaparken oyunu yendi ; bu, bir oyuncunun genellikle hangi kararları alırsa alsın, oyunu belirli bir şekilde oynamaya tamamen adadığında neler olabileceğini gösteriyor. Oyunun bu tür koşulara izin vermesi, bu kadar çok oyuncunun piyasaya sürülmesinden neredeyse 13 yıl sonra Skyrim'e geri dönmesinin büyük bir nedeni .


YouTuber nuculus , Ebony Warrior'u sadece 11 dakika 47 saniyede alt ettikleri inanılmaz Skyrim hızlı koşusunun videosunu paylaştı . Bu, Waz'ın üç yılı aşkın süredir 14 dakika 27 saniyeyle kırdığı önceki dünya rekoruna göre çok büyük bir gelişme. Giriş bölümünün başlangıcında koşuya başlayan Nuculus, yol boyunca Simya, Blok, Büyüleme, Ağır Zırh ve Konuşma becerilerine odaklanarak karakterini hızlı bir şekilde 80. seviyeye yükseltmek için çok sayıda Skyrim hatasından yararlanır. Abanoz Savaşçı ortaya çıktığında, onu tek vuruşta devirebilirler ve hız koşusunu dünya rekoru sürede sonlandırabilirler.


Skyrim Oyuncusu Ebony Warrior'ı 12 Dakikadan Kısa Sürede Yendi


Skyrim'in Abanoz Savaşçısı, oyundaki en güçlü bosslardan biri olarak kabul edilir ve yalnızca oyuncu 80. seviyeye ulaştığında ortaya çıkar. Oyunun neredeyse "son patronu" olarak görülüyor ve amacı oyuncuların geliştirdiği becerileri test etmek. uzun bir oyun boyunca. Hatta bazı Skyrim oyuncuları, Efsanevi zorlukta Ebony Warrior'u tek vuruşta öldürmeyi bile başardılar ki bu başlı başına harika bir başarı. Ancak nükleerin bu inanılmaz hızlı koşusu, doğru hazırlıkla bunun 12 dakikadan kısa sürede yapılabileceğini gösteriyor.


Her ne kadar Skyrim'in hızlı koşan topluluğu son derece aktif olmaya devam etse de, nihayet piyasaya sürüldüğünde pek çok kişinin The Elder Scrolls 6'ya geçiş yapacağına şüphe yok . Oyun, 2018 duyurusundan bu yana resmi olarak onaylanmış olsa da yakın zamana kadar oyunla ilgili haber almak zordu. The Elder Scrolls 6'nın oynanabilir durumda olduğu kısa bir süre önce ortaya çıktı , bu da nihayet yeni bir macera için Tamriel'e dönmeye hazır olanlar için harika bir haber. Starfield'ın tamamen piyasaya sürülmesiyle birlikte Bethesda'nın yaklaşmakta olan Elder Scrolls oyunu hakkında daha fazla konuşabileceğini umuyoruz .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page