top of page

Skull and Bones Ticaret Yolları Nelerdir?

Ubisoft'un Skull and Bones oyununda korsanlar denizlerde dolaşırken Ticaret Yolları düzenli olarak ortaya çıkıyor ve işte ne anlama geldikleri.Skull and Bones, Ubisoft'un oyuncuların Hint Okyanusu'ndan ilham alan güzel bir bölgede yelken açtığı açık dünya korsan RPG'sidir. Denizdeki yolculukları boyunca ileri karakolları, yerleşim yerlerini, deniz canlılarını, yerel gemileri ve daha fazlasını keşfedecekler. Tüm bu karşılaşmalar değerli ganimetlerle el ele gidiyor .


Oyuncular ayrıca belirli bölgeleri geçerken Ticaret ve Tedarik Yollarıyla karşılaşacaklar. Bu rotalar Skull and Bones'ta dünyanın her köşesinde bulunuyor ve oyuncular, bildirim açıldığında bunların ne için kullanıldığını merak ediyor olabilir. İşte Kafatası ve Kemiklerdeki Ticaret Yolları hakkında bilmeniz gereken her şey .


Kafatası ve Kemiklerdeki Ticaret Yolları Nelerdir?Ticaret ve Tedarik Rotaları, oyuncular bu yollardan geçerken otomatik olarak haritalandırılır. Bir bildirim, oyunculara bir rota tamamlandığında haritalarının güncellendiğini bildirir. Ticaret Rotası'nın üzerine geldiğinizde oyunculara rotanın ne için kullanıldığı ve kimin bölgesi olduğu dahil kısa bir açıklama sunulacak.


Ticaret Yolları, yerleşim yerleri ve kaleler arasında değerli malların ticaretini yapmak için kullanılır. Oyuncular ayrıca Cloves ve Iroko Plank gibi bölgedeki yerel ganimetleri de alabilecekler . Tedarik Yolları benzerdir ve rafine edilmiş kaynakları yerleşim yerlerine ve kalelere göndermek için kullanılır. Ancak asıl ödül, rotalarda seyahat eden gemilerdir.


Ticaret ve Tedarik Yolları genellikle malzeme, Gümüş ve emtia taşıyan düşman gemileriyle doludur. Bu gemiler saldırıya uğrayabilir, batabilir veya gemiye binilebilir. Gemi ele geçirildiğinde oyuncular onu yağmalamakta özgürdür. Ticaret Yolları boyunca gemilere binerken yakındaki takviye kuvvetlerini arayın.


Bu yollar , fazla eşya nedeniyle yağmalanabilen yerleşim yerleri ve kalelerle birbirine bağlıdır . Bir konumu yağmalamak, bir saldırı dalgasının gelmesine neden olur ve oyuncular, savaş kuleleri ve deniz kuvvetleriyle karşı karşıya gelmek zorunda kalır. Yağma tamamlandıktan sonra, sonunda çok fazla ganimet sizi bekliyor.Oyuncular , kendilerinden eşya toplamalarını isteyen veya gemiler ve silahlar için malzeme toplamaları gereken Sözleşmeleri üstlenecekler . Ticaret Yolları, oyuncuların hangi eşyaları yağmalayabileceklerini ve bunları almak için kime saldırmaları gerektiğini takip eder. Belirli grup ve kuruluşlara çok sık saldırırsanız, görünürde daha saldırgan hale gelirler.


Ticaret ve Tedarik Rotalarını keşfetmenin tek yolu, oyuncular dünyayı keşfettikçe doğal olarak gerçekleşen bu rotalarda yelken açmaktır. Haritaya tıklayarak istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page