top of page

Skull And Bones, Son Derece Olumsuz Oyuncu İncelemeleriyle Vuruldu

Skull & Bones nihayet çıktı ancak birçok oyuncu beklemeye değmediğini düşünüyor.Skull & Bones , Metacritic'te son derece olumsuz eleştiriler aldığı için oyuncuları etkilemekte başarısız görünüyor. Bu yazının yazıldığı sırada PC'de 10 üzerinden 2,8'di ve konsolda da pek iyi durumda değildi.


Aynı zamanda Assassin's Creed: Black Flag ile de olumsuz bir şekilde karşılaştırılıyor , çünkü çoğu kişi Skull & Bones'un on yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen pek bir gelişme olmadığını düşünüyor. Bazı bölgelerde oyuncular Black Flag'i tercih ettiklerini söylüyorlar, bu da Skull & Bones'un doğduğu oyuna pek uygun olmadığını gösteriyor.


Doğrudan Black Flag ile karşılaştırmadan bile diğer oyuncular Skull & Bones'un tekliflerini hayal kırıklığı yarattı. Başka bir başlıkta, oyuncular gemiye binme mekaniği hakkında ya da gemiye çıkmanın fiili olarak gerçekleştiğini göremediğimiz için eksikliğinden şikayet ediyorlar.


Bu duygular Metacritic'teki incelemelere de yansıyor. Burada bunların yüzde 72'si tüm platformlarda olumsuz. En iyi kullanıcı puanı , oyunu 10 üzerinden 4,6 olarak derecelendiren Xbox topluluğundan geliyor. Oyunun genel puanı 64 olduğundan, eleştirmen incelemeleri biraz daha iyi, ancak çok fazla değil, bu da karışık veya ortalama incelemelere işaret ediyor.


Ancak bu Skull & Bones'un kendi oyuncu tabanını bulamadığı anlamına gelmiyor. Bazıları, oynadıkça daha iyi hale geldiğini iddia ediyor ve karşı çıkanları, tamamen silmeden önce biraz daha uzun süre buna bağlı kalmaları konusunda teşvik ediyor. Diğerleri, bazılarının beklediği korsan simülatörü olmasa da, başlı başına harika bir deniz oyunu olduğunu söylüyor.


Şu anda oyunun satış açısından nasıl bir performans sergilediğini bilmiyoruz, bu yüzden bu sohbeti yalnızca çevrimiçi olarak sürdürebiliyoruz. Skull & Bones'un arkasında on yılı aşkın bir heyecan varken, ilk baştaki hayal kırıklığı ve 70 dolarlık fiyat etiketine yönelik eleştiriler nedeniyle bu durum her iki şekilde de gerçekleşebilir. Ubisoft'un CEO'su, Skull & Bones'u "dörtlü A oyunu" olarak tanımlayarak rezil bir şekilde bunu savundu . Bunun dörtlü A başarısına sahip olduğu anlamına gelip gelmediğini bekleyip görmemiz gerekecek - her ne olursa olsun.


Comments


bottom of page