top of page

Skull and Bones Premium Sürüm ve Ön Sipariş Bonusları Nasıl Alınır?

Kafatası ve Kemikler Premium Sürümü ödüllerini almayı ümit edenlerin, oyun içi kozmetik ürünlerini kullanabilmeleri için birkaç aşamayı atlamaları gerekecek.Diğer birçok modern video oyunu gibi Skull and Bones da ön sipariş verenleri birkaç özel oyun içi öğeyle ödüllendiriyor. Bu ön sipariş bonuslarına ek olarak, oyuncular oyunun premium sürümünü satın alarak bir dizi başka harika ödüle de sahip olabilirler; bu sürüm, diğer şeylerin yanı sıra kozmetikler, ekstra görevler ve üç günlük erken ödemeyle birlikte gelir. erişim.


Ancak ne yazık ki Skull and Bones'un premium sürümü veya ön sipariş bonuslarından hiçbiri hemen mevcut olmayacak, oyuncuların bunları ele geçirmeyi düşünebilmeleri için öncelikle oyunun eğitim bölümünde başarılı bir şekilde gezinmeleri gerekiyor. O zaman bile, konu bu eşyaları gerçekten elde etmek ve kullanmak olduğunda, bazı oyuncuların kafasını karıştırabilecek birkaç ekstra adım vardır.


Skull & Bones Ön Siparişi ve Premium Sürüm Bonusları Nasıl Alınır?


Premium sürüm ve ön sipariş bonuslarını talep etmek için Skull and Bones oyuncularının herhangi bir korsan inindeki posta kutusunu ziyaret etmeleri gerekecek . Bunu yapabilecekleri ilk şans, oyunun eğitim bölümünü tamamladıktan sonra elde edilebilecek olan Saint-Anne'de olacak. Burası aynı zamanda oyuncuların Altın Yelkenler, İyi Başlangıç ​​ve Land Ho! ile Ubisoft Connect ödüllerini alabilecekleri yerdir ! ödüllerin tümü başlangıçtan itibaren ücretsiz olarak mevcuttur. Ancak ne yazık ki oyuncular, kozmetik eşyalarını aldıktan sonra bile ana hikayenin neresinde olduklarına bağlı olarak bunları hemen kullanamayabilirler.


Premium Sürüm Kozmetikleri Kafatası ve Kemiklerle Nasıl DonatılırSkull and Bones'un premium sürüm bonuslarının çoğu, oyuncuların oynanabilir karakterin görünümünü özelleştirebilecekleri kozmetik öğelerdir. Bunu yapmak için bir giyim mağazasını ziyaret etmeleri gerekecek; bunlardan ilki Saint-Anne'deki Vanity Atelier . Ancak hangi nedenle olursa olsun, adaya vardıktan hemen sonra mağaza sahibiyle konuşmaya çalışan oyunculara daha sonra tekrar gelmeleri söylenecek. Bunu aşmak için Scurlock ile ilk kez konuştukları noktaya kadar ana hikayeyi ilerletmeleri gerekecek. Bundan sonra Vanity Atelier'a dönebilir ve premium sürüm kozmetiklerinden bazılarını donatarak Skull and Bones karakterlerinin görünümünü kişiselleştirebilirler .
Comentarios


bottom of page