top of page

Skull and Bones Gümüşü Hızlı Bir Şekilde Nasıl Elde Edilir?

Skull and Bones oyuncuları neredeyse tüm ekipmanları ve korsanlık ihtiyaçları için Silver Coin'lere ihtiyaç duyacak, bu yüzden Silver'ı hızlı bir şekilde nasıl toplayacağınızı burada bulabilirsiniz.Oyuncular, Ubisoft'un macera RPG'si Skull and Bones'ta korsan yaşamının tadına varabilecekler . Açık denizlerde yelken açmak, düşman savaş gemileriyle, dev deniz canavarlarıyla veya okyanusun kendisiyle yüzleşmek gibi tipik zorlukları beraberinde getirir. Ancak oyuncular giriş (ve çıkış) konusunda ne kadar sorun yaşarsa, şöhret ve Gümüş kazanma şansları da o kadar artar .


Gümüş Paralar oyun içi para birimlerinden biridir ve Skull and Bones'ta en yaygın olanıdır . Gümüş, hem oyuncular hem de gemiler için planlardan silahlara ve kozmetik ürünlere kadar her şeyi satın almak için kullanılabilir. Bu nedenle, Kafatası ve Kemikler'de Gümüş kazanmanın en hızlı yollarını burada bulabilirsiniz .


Kafatası ve Kemiklerde Gümüş Hızlı Nasıl Elde EdilirOyuncuların ilk Gümüş miktarını kazanmaları biraz zaman alacak, ancak daha güçlü silahlar ve daha iyi kozmetik seçenekler istiyorlarsa oldukça fazla tasarrufa ihtiyaçları olacak. Oyuncular sadece keşfederek bunu başarabilir ve Gümüş elde edebilirler, ancak büyük paralar kazanmanın yolları da var.


Sözleşmeleri TamamlayınSözleşmeler Kafatası ve Kemiklerde Gümüş kazanmanın garantili yollarıdır . Oyuncular, ileri karakollardaki çeşitli NPC'lerden, onlarla konuşarak veya Sainte-Anne's'deki iş ilan panosunu kullanarak Sözleşmeleri alabilirler. Ana Sözleşmelerin ödemeleri daha büyük olur ancak işlerin tamamlanması daha zordur ve genellikle Kingpins tarafından talep edilir. John Scurlock'un Sözleşmelerini tamamlamak, oyunun başlarında Gümüş kazanmanın mükemmel bir yoludur.


Demirci ve emtia tüccarı gibi NPC'lerin genellikle daha basit Sözleşmeleri bulunur. Ek olarak, Sainte-Anne'deki iş kurulunun düzenli olarak yan sözleşmeleri ve güncellemeleri vardır. Bazı Sözleşmeler birden fazla kez tamamlanabilir, bu nedenle bunları sık sık kontrol edin.


Gemileri Vurun ve Kaleleri YağmalayınSkull and Bones tüccarlar, savaş gemileri ve toplayıcılar gibi NPC gemileriyle doludur. Bunların hepsi Gümüş de dahil olmak üzere farklı türde mallar taşıyor. Oyuncular kapsamlarıyla tanımladıktan sonra zorluk seviyelerini görebilirler. Savaş gemileri genellikle gruplar halinde seyahat ettikleri için yanıltıcıdır; bu nedenle saldırmadan önce hazırlıklı olduğunuzdan emin olun .Oyuncular ayrıca takas edilebilecek veya yağmalanabilecek yerleşim yerleri ve kaleler bulacaklar. Yağmalama en değerli eşyaları getirir, ancak oyuncular koruma kulesi saldırıları ve deniz takviyeleriyle karşı karşıya kalacak. İşler çok yoğunlaşırsa " Yardım Çağır " işlevini kullanmak iyi bir fikirdir.


Emtia SatOyuncular, düşman gemilerini keşfedip yok ederken ticari eşyalarla karşılaşacaklar. Malzemeler ve yiyecek tayınlarının aksine , emtialar yalnızca ticarete konu olabilir veya satılabilir. Satmadan önce değerlerinin ne kadar olduğunu kontrol edin ve görün çünkü hangi satıcıya veya karakolda olduğunuza bağlı olarak genellikle farklı fiyatlara satılabilirler. Satış yaparken yanlarındaki kırmızı veya yeşil oklarla talepleri belirtilebilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page