top of page

Skull and Bones'da Öldüğünüzde Ne Olur?

Skull and Bones'da ölünce ne olur diye merak ediyorsanız sorularınızın cevabını burada bulacaksınız.Skull and Bones, yıllar süren gecikmeler ve aksaklıklardan sonra nihayet geldi. Oyuncular açık denizlere çıkıyor, düşman gemileriyle savaşıyor , değerli eşyaları yağmalıyor ve yeni bölgeler keşfediyor. Bunu yaptıklarında kötü şöhretleri artacak ve korsan arkadaşlarının saygısını kazanacaklardır.


Ancak oyuncuların bunaldığı ve gemilerinin battığı anlar da olacaktır. İster NPC gemilerinin, ister deniz canavarlarının, hatta diğer oyuncuların elinde olsun, yolculuğunuzun sona ermesi ve denizin karanlık derinlikleriyle tanışmanız ihtimali var. Peki Kafatası ve Kemikler'de öldüğünüzde tam olarak ne olur ? Öğrenmek için okumaya devam edin.


Skull and Bones İçinde Öldüğünüzde Ne Olur?Deniz savaşı, keşifle birlikte Skull and Bones'un ana özelliklerinden biridir . Oyuncular kozmetik ürünleri, silahları ve mobilyaları kullanarak kendi gemilerini inşa etmeli ve özelleştirmelidir. Yelken açmaya hazır olduklarında dilediklerince kaynak toplayabilirler. Bunu yapmak bazen agresif yöntemler gerektirir.Oyuncular kalelere, yerleşim yerlerine, tüccarlara ve savaş gemilerine saldırabilirler. Bunu yapmak onların kötü şöhretini artıracak ve başarılı olmaları halinde satılabilecek veya işçilikte kullanılabilecek tonlarca ganimet bırakacaktır. Ancak düşmanlar savaşmadan yenilmezler. Oyuncular hedef alınacak ve savaşa girdiklerinde gemileri saldırıya uğrayacak.Savaş, oyuncuların endişelenmesi gereken birçok şeyden biridir. Gemiler fırtınalar sırasında ve köpekbalıkları, timsahlar ve canavarlar gibi deniz canlılarının saldırısına uğradığında hasar alır. Gemi tipine ve ekipmanına bağlı olarak tüm gemilerin kendi CP'leri vardır . Oyuncular, hasar alırken uygulayabilecekleri Tamir Takımları satın alabilir ve üretebilirler, ancak bunlar biterse ve HP'leri sıfıra ulaşırsa yolculukları sona erer.


Skull and Bones'da öldüğünüzde yukarıdaki resimde gösterildiği gibi oyun bitti ekranı belirir. Neyse ki oyuncular bu durumda herhangi bir ilerleme kaybetmiyor ancak geçici olarak kargolarını kaybediyorlar. Oyuna geri dönmek için iki seçenekleri olacak:


Denizde Yeniden Doğmak

Dock'a geri dön


Geri sayım olduğu için oyuncuların denizde yeniden doğmak isteyip istemediklerini hızlı bir şekilde seçmeleri gerekiyor. Sıfıra ulaştığında iskelede otomatik olarak yeniden doğacaklardır.


Denizde yeniden doğmak Silver Coin'e mal olur, ancak oyuncular battıkları yerin yakınına ve tüm yüklerine daha yakın bir yere gönderilecek. Tüm ganimetleri tek bir yerde olacak ve kolayca kurtarılacak.Ek olarak, eğer oyuncular denizde yeniden doğarlarsa gemilerini tam olarak tamir etme şansları olmaz ve HP'leri düşer. Gemiyi tamamen kurtarmanın tek yolu, yelken açmadan önce onu gemi menüsünden onarmaktır .


Batma şansınızı azaltmanıza yardımcı olacak birkaç yol vardır. Savunmalarını artırmak için gemilerinizi zırhla donatabilir veya çok daha sağlam tank gemileri üretebilirsiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page