top of page

Skull and Bones: Bloody Bones'un Mirası Çözüm Yolu

Bu izlenecek yol, oyuncuların Bloody Bones Miras Araştırmasını tamamlamasına ve Skull and Bones'taki Death's Hand evcil hayvanını almasına yardımcı olacak.Bloody Bones' Legacy , Premium Sürümü satın alan oyuncuların erişebileceği bir Kafatası ve Kemikler Araştırmasıdır . Hayranların bu Soruşturmayı tamamlaması kesinlikle zorunlu olmasa da, Ölümün Eli evcil hayvanı da dahil olmak üzere bunu yapmanın bazı eğlenceli ödülleri var. Bu evcil hayvanı sahiplenmekle gerçekten ilgilenen oyuncular için bu kılavuz, Skull and Bones'un Bloody Bones' Legacy Investigation'ının nasıl ele alınacağına dair tüm ayrıntıları içermektedir.


19 Mart 2024, Russ Boswell tarafından güncellendi : Kafatası ve Kemikler'de yapılması gereken çok sayıda görev ve araştırma var ve bazılarında gezinmek diğerlerine göre biraz daha zor. Bazıları harika ödüller sunuyor ve oyuncular, güçlerini mümkün olduğu kadar çabuk artırmak istiyorlarsa ilk önce bunlara öncelik verdiğinden emin olmalılar. Skull and Bones'un Premium Sürümüne sahip olanlar, oldukça erken bir zamanda özel bir soruşturmaya başlayabilirler. Oyunculara Kafatası ve Kemiklerdeki Kanlı Kemik Mirası Araştırmasını nasıl tamamlayacakları konusunda daha iyi yardımcı olmak için aşağıdaki kılavuz bir videoyla güncellendi.


Kafatası ve Kemikler: Bloody Bones Mirası Araştırması Çözüm Yolu

Soruşturmayı başlatSkull and Bones'un Premium Sürümünü satın alan ve Bloody Bones'un Miras Soruşturmasına katılmak isteyen oyuncular , Brigand'ın Alçaklık Rütbesine ulaşarak başlamalıdır . Neyse ki Brigand yalnızca altıncı Alçaklık Sıralamasıdır ve ana ve yan sözleşmeleri tamamlamaya odaklanan hayranlar bu seviyeye oldukça hızlı bir şekilde ulaşacaktır.


Gerekli Şöhret Sıralamasına ulaşıldığında oyuncular, mor gözle işaretlenmiş bir Sainte-Anne NPC ile etkileşime girerek Soruşturmalar mekaniğinin kilidini açmalıdır . Hayranlar daha sonra Posta Kutusuna geri dönmeli ve önünde duran ışıltılı mektupla etkileşim kurarak Bloody Bones'un Miras Soruşturmasını başlatacaktır.


Hovohovo Yerleşimi Yakınındaki Gemi EnkazıOyuncular artık Hovohovo Yerleşimi yakınında bir gemi enkazı olduğunu ve görevlerinin bununla etkileşime geçmek olduğunu öğrenecekler. Bilmeyenler için bu Yerleşim Sainte-Anne'nin yaklaşık 5.600 metre güneybatısında yer almaktadır ve konumu yukarıdaki haritalarda işaretlenmiştir. Hovohovo'ya vardıklarında, korsan video oyunu hayranları batıdaki küçük adada bulunan Büyük Compagnie Gemi Enkazı ile etkileşime geçmelidir.


Fort Louis Yakınındaki Lavabo La ParadisFort Louis , Hovohovo'nun yaklaşık 1.230 metre güneydoğusundadır ve oyuncular artık Karakolun biraz güneyinde seyreden 4. Seviye bir gemi olan La Paradis'i batırmak için çaba harcamalıdır . Bu geminin konumu, yerini bulmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için yukarıdaki haritalarda işaretlenmiştir ve Skull and Bones oyuncuları , doğru gemiyi bulduğunu doğrulamak için dürbünlerini kullanabilirler.


Bloody Bones'un Mezarını BulOyuncular artık yakındaki Fort Louis'e inmeli ve önlerindeki toprak yolu takip etmelidir. Bu yol kısa bir mesafe sonra çatallanıyor ve bu çatala doğru gitmek , hayranları doğrudan bir hazine sandığının çıkarılabileceği aydınlatılmış bir nokta olan Bloody Bones's Grave'e götürecek.


İpuçlarını İnceleyinArtık tek yapmanız gereken Bilgi menüsünün Araştırmalar bölümüne erişmek ve Bloody Bones' Legacy seçiliyken "Arşivi Aç" girişine basmak. Aslında, bu eylemler Kafatası ve Kemikler Soruşturmasının tamamlanmasına yol açacak ve oyuncular Ölümün Eli evcil hayvanını envanterlerinde görünen Sağlam Sandıkta bulabilirler.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments