top of page

Skull and Bones Batık Altın Madeni Nerede Bulunur?

Skull and Bones'ta Batık Altın Madeni karakolunu bulmak, oyunculara bir sürü yeni plan ve hazineye erişim sağlayacak.Kafatası ve Kemikler'deki Batık Altın Madeni, oyuncuların takas edebileceği birkaç yararlı eşyanın bulunduğu sıra dışı bir karakol konumudur. Bu, onu aramak için iyi bir yer haline getiriyor, ancak ona ulaşmanın yolu tehlikeli olabilir. Oyuncular bu yolu ararken dikkatli olmalı, ancak buna da değebilir.


Yeni korsan oyunu Skull and Bones, açık beta ile açık denizlere sunuldu . Oyunun artık tamamen piyasaya sürülmesiyle birlikte yeni öğeler, yeni yerler bulma ve denizleri keşfetme şansımız arttı. Bu yerlerden biri de Afrika'da saklı olan Batık Altın Madeni'dir .


Kafatası ve Kemiklerde Batık Altın Madenini BulmaBatık Altın Madeni'ni bulmak için Afrika'nın kalbinin derinliklerine gitmeniz, nehirlerden yukarı doğru yelken açmanız ve birçok kıyı şeridi boyunca ilerlemeniz gerekecek . Bu sizi diğer birçok gemi ve yerleşim yeri ile yakın temasa geçirecektir, bu da sizin için ya gerçekten iyi ya da oldukça kötü sonuçlanabilir. Hazır gelirseniz, bu karakola doğru yelken açarken çok sayıda kaynak ve kurtarma elde edebilirsiniz . Yol boyunca durup yerleşim yerleriyle etkileşime girerseniz, bu bölgede potansiyel Skull and Bones sözleşmeleri de mevcuttur .


Oraya ulaşmak için kuzeydeki nehir kanallarını takip ederek Afrika'ya gitmeniz gerekecek. Sainte-Anne'den en hızlı rota batıya doğru yelken açmak ve Harufu kanallarına girmek olacaktır . Ziwa Kubwa'ya varırsanız çok uzağa gitmişsiniz demektir ve geri dönmelisiniz. Batık Altın Madeni ana karanın kıyısında yer alır ancak içinden geçmeniz gereken daha küçük adalarla çevrilidir.


Oraya vardıklarında tüccarın elinde, tüm bu tehlikeli yolculuğa değecek Kafatası ve Kemikler'in birkaç planı bulunur. Bu içerir:


Şalop (Gemi)

Bombard III (Silah)

Kallinikos Alev I (Silah)

Yarı Top İşleri I (Mobilya)


Ayrıca Kıyasıya Sırlar Hazine Haritası da bu konumda bulunabilir. Aşçılığa Tüccar yönünden yaklaşırsanız hemen sağa dönün ve tepeye doğru ilerleyin, hazine haritası noktayı işaretlemek için parlayan bir ışığın altında bulunur. Bu size Skull and Bones'ta Batık Altın Madeni'ni bulduktan sonra başlamanız için yeni bir macera verecektir .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments