top of page

Skull and Bones: Ahşap Katranı Nasıl Elde Edilir

Temel malzemelerden biri olan Ağaç Katranını alarak Kafatası ve Kemikler'de silahları kolaylıkla yükseltin.Skull and Bones dünyasında en iyi ve en hızlı gemilere sahip olmak, denizdeki en iyi korsan olmanın yalnızca bir kısmıdır. Çatışmayı çözmeye gelince, güçlü silahlar çeşitli gruplara karşı mücadelede çok daha kullanışlıdır. Ancak konu söz konusu silahları elde etmeye geldiğinde bu kolay bir iş değil, oyuncunun hepsini bir araya getirmek için çok fazla çalışması gerekiyor.


Geminizin diğer parçalarının yanı sıra silahlar hazırlamak da malzeme gerektirir ve istediğiniz şeyleri yapmak için çeşitli malzemeler vardır. Açıkçası, ilk aşamalarda malzemeleri bulmak genellikle daha kolaydır, ancak daha güçlü yükseltmeler için gerekli malzemeleri bulmak zor olabilir. Kafatası ve Kemikler'de Tahta Katranı elde etme konusunda yardım arayanlar için bu kılavuz, başlamanın en iyi yoludur.


Skull and Bones Ahşap Katranı Nasıl Bulunur?


Oyundaki diğer kaynaklara benzer şekilde Ağaç Katranı da çeşitli yollarla elde edilebilir. Başlangıç ​​olarak, Afrika Sahili'nin güney kısımlarına yakın yerlerde bulunan satıcılar malzeme için gümüşü memnuniyetle kabul edeceklerdir . Ancak maliyetler Ağaç Katranı başına 600 gümüş gibi oldukça fahiş olabilir ve stok her zaman sınırlı olacaktır.Bunun yerine oyuncular, Tahta Katranını elde etmenin daha güvenilir bir yolunu bulmak için açık denizlere bakmalıdır. Aynı bölgede Compagnie gemileri ve yerleşimlerinin yanı sıra yakındaki ticaret yollarını da arayın . Başlamak için iyi bir yer Port Des Mines yakınında olacaktır.


En iyi gemi yok edici silahlarınızı kuşanın ve bölgedeki Compagnie gemilerine saldırın. Onlara binmeyi mümkün kılmak için sağlıklarını azaltmayı unutmayın , böylece daha fazla ganimet elde etme şansınız artar. Sular nispeten berraklaştığında, gözlerinizi yerleşim yerlerine çevirin ve kuşatmaya başlayın. Savunmalar çöktüğünde, büyüyen koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz daha fazla kaynak için kasabaları yağmalayın.Skull and Bones Ahşap Katranı Nerede Kullanılır?

Ellerinde bol miktarda Tahta Katranı bulunan oyuncular, doğru planlara sahip oldukları sürece Demirci'de daha gelişmiş silahlar ve teçhizatlar üretebilecekler . Silahlardan ve parçalardan bazıları şunlardır:


Kulverin V

Culverin II'nin yırtılması

Mons Meg II

Uzun Silah I

Demir Kabuk Vİlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios