top of page

Sam Raimi'nin Spider-Man: No Way Home Devam Filmini Yöneteceği Söylentileri

Orijinal Örümcek Adam üçlemesinde çalışan Sam Raimi, Eve Dönüş Yok devam filminin favorisi.

Orijinal Spider-Man üçlemesinin yönetmeni Sam Raimi'nin, yakında çıkacak olan Spider-Man: No Way Home devam filminin yönetmenliği için görüşmelerde olduğu söyleniyor . Ancak projeye ilişkin geliştirmelerin ne zaman başlayacağına dair resmi bir bilgi bulunmuyor.

World of Reel'e göre Raimi , bir sonraki Sony/Marvel Spider-Man filmini yönetecek en iyi aday . Yarışmadaki diğer isimler arasında John Francis Daley ve Jonathan Goldstein ( Game Night ve Dungeons & Dragons ) ile Jon Favreau ( Iron Man ) yer alıyor. 2011 yapımı korku komedisi Cabin in the Woods'un yönetmeni Drew Goddard ve Hızlı ve Öfkeli serisinin beş filmini yöneten Justin Lin'den daha önce bahsedilmişti ancak o zamandan beri başka projelere imza attılar.

Hayranlar, Raimi'nin Tobey Maguire liderliğindeki Spider-Man 3'ün devamı için geri döneceğini umuyordu . Ancak yönetmen WonderCon'da bu umutların üzerine soğuk su döktü. Dördüncü film için Maguire ile takım oluşturma konusunda sorulduğunda "Bunu henüz duymadım" dedi. "Bunu okudum ama henüz üzerinde çalışmıyorum. Demek istediğim, Marvel ve Columbia mevcut Spider-Man filmleri ve oradaki parçalar konusunda çok başarılılar ve onların bu konuda başarılı olup olmadıklarını bilmiyorum." bana geri dönecek."


Raimi Marvel'la Yeniden Çalışmak İstiyor

Ayrı bir röportajda Raimi, Marvel'la yeniden çalışmaya olan ilgisini ve Avengers film serisinin yedinci filmi Secret Wars'u yönetmeye büyük ilgi duyduğunu ifade etti . "Stan Lee Marvel Universe'ün harika çizgi romanlarında okuduğum Marvel kahramanlarının %90'ını seviyorum. Marvel ile tekrar çalışmayı çok isterim" dedi. "Benden bunu makul bir şekilde istemediler. Umarım benimle iyi bir deneyime sahip olmuşlardır. Bana henüz sormadılar. Umarım yaparlar."

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok büyük bir ticari başarı elde etti ve küresel gişede 1,9 milyar dolar hasılat elde etti. Devam filmiyle ilgili tartışmalar yayınlandıktan kısa süre sonra başladı. Ancak Sony'nin Tom Rothman ve Marvel Studios patronu Kevin Feige'in olay örgüsünün gidişatı konusunda fikir ayrılıkları olduğu söylendi. Feige, daha temelli bir hikayeye odaklanmak için Çoklu Evren öğelerini küçültmek isterken Rothman, Tobey Maguire ve Andrew Garfield'ı ilgili web tarayıcıları olarak geri getirmek istedi.

Tom Holland'ın Örümcek Adam'ı oynama konusunda "gittikçe ihtiyatlı davrandığına" inanılsa da, onun Peter Parker/Örümcek Adam versiyonu, 2016'daki Kaptan Amerika: İç Savaş'ta ilk kez ortaya çıkışından bu yana övgüyle karşılandı . 2021 yılında vizyona giren Spider-Man: No Way Home, Peter Parker'ın arkadaşlarını ve çoklu evreni kurtardıktan sonra tamamen yalnız kalmasıyla sona erdi. Aktörün dördüncü filmde Zendaya ile birlikte MJ rolünü yeniden canlandırması bekleniyor .

0 görüntüleme0 yorum

Commenti


bottom of page