top of page

Söylentiler: Spider-Man 4 Yeni Bir Yönetmen Bulmuş Olabilir

Tom Holland imzalı Spider-Man 4, Jon Watts'ın yerine yeni bir yönetmen bulmuş olabilir ve söylentilere göre yarışmacı tanıdık bir seriden geliyor.

Tom Holland imzalı Örümcek Adam 4'ün, Homecoming üçlemesindeki Jon Watts'ın yerini alacak yeni bir yönetmen aradığı ve söylentilere konu olan yarışmacılardan birinin Hızlı ve Öfkeli serisinden olduğu bildiriliyor.Örümcek Adam : Eve Dönüş Yok, ağ sapanının MCU'nun başlangıç ​​hikayesini etkili bir şekilde anlatan film üçlemesini tamamladıktan sonra , Marvel Studios ve Sony, Hollanda'nın duvar sürüngenini kimsenin Peter Parker'ın kim olduğunu hatırlamadığı yeni bir döneme sokmakla görevlendirildi. Ancak Marvel Studios ve Sony'nin Spider-Man 4'ü hangi yöne çekeceği konusunda anlaşmazlığa düşmesiyle birlikte kamera arkası dramının ortaya çıktığı iddia ediliyor . Raporlara göre Marvel Studios, Spider-Man 4 için ayakları yere basan ve sokak düzeyinde bir hikaye isterken Sony, Tobey Maguire ve Andrew Garfield'ın başka bir çoklu evren hikayesi için geri dönmesini istedi.Spider-Man 4'ün ayrıca Homecoming Spider-Man üçlemesinin 3 bölümünü de yöneten Watts'ın yerine yeni bir yönetmen aradığı bildiriliyor . Jeff Sneider'ın The InSneider dergisine göre, Spider-Man 4'ü yönetme konusunda çekişme içinde olabilir , ancak kendisi düşünülen birçok film yapımcısından sadece biri. Sneider ayrıca Spider-Man 4'ün çekimlerine Eylül veya Ekim 2024'te başlanması gerektiğini de bildirdi. Bu çekim programının, HBO'nun Euphoria 3. sezonunun yakın zamanda ertelenmesinin de kısmen nedeni olduğu iddia ediliyor. Gençlik drama dizisinde Rue'yu oynayan Zendaya'nın, yapımın sonbaharda başlayacağı bildirilen Spider-Man 4'teki MJ rolünü yeniden canlandırması bekleniyor.

Lin, beş Hızlı ve Öfkeli filmi yönetti ve serinin lideri Vin Diesel ile yaşadığı iddia edilen anlaşmazlıklar nedeniyle aniden ayrılmadan önce onuncu filmi yönetmeye hazırlanıyordu. Ayrıca , JJ Abrams'ın (yeniden başlatılan ilk iki filmin yönetmeni) çabalarını Star Wars: The Force Awakens'a odaklamak için yalnızca yapımcı olarak geri dönmeyi seçmesinin ardından, serinin yeniden başlatılan film serisinin üçüncü filmi Star Trek Beyond'u da yönetti . Yakın zamanda Lin, canlı aksiyon One Punch Man filmini yönetmesi için seçildi . Dolayısıyla Lin'in popüler materyalleri uyarlama konusunda engin bir deneyime sahip olduğu ve gişe rekorları kıran seriler için diğer film yapımcılarından bayrağı devraldığı inkar edilemez. Elbette bu yazının yazıldığı an itibarıyla Marvel Studios ve Sony, Spider-Man 4 ile ilgili herhangi bir detayı doğrulamadı . Sneider geçmişte haklı çıktı; buna Kaitlyn Dever'in The Last of Us'ın 2. sezonunda Abby rolünü kadronun resmi olarak duyurulmasından yaklaşık iki ay önce seçilebileceğini bildirmesi de dahil , hayranlar muhtemelen Marvel Studios ve Sony'den haber almayı beklemeli. herhangi bir sonuca varmak için acele etmek.

Yine de hayranlar Spider-Man 4'ün nasıl gelişeceğini merak ediyor . Eve Dönüş Yok, Peter Parker'ın küçük bir apartman dairesinde yalnız yaşamasıyla, New York'un büyük bir kısmının Örümcek Adam'ı bir tehdit olarak görmesiyle ve MJ ve en yakın arkadaşı Ned de dahil olmak üzere herkesin Peter Parker'ın varlığını unutmasıyla sona erdi. Spider-Man 4 için heyecan verici yeni bir hikaye anlatırken No Way Home'un kaldığı yerden devam edecek doğru yönetmeni bulmak çok önemli olacak. Ancak üç başarılı filmin ardından Marvel Studios ve Kevin Feige, duvarda gezinenlerin sinematik maceralarıyla nasıl başa çıkacaklarını bildiklerini tartışmasız bir şekilde kanıtladılar.

Spider-Man 4, Marvel Stüdyolarında geliştirilme aşamasındadır.

6 görüntüleme0 yorum

Comentarios