top of page

Söylenti: Yeni Tomb Raider Oyununun Duyurusu Yakında Olabilir

Bazı hayranlar, Crystal Dynamics'in üzerinde çalıştığı Tomb Raider oyununu ortaya çıkarmak için hazırlık yaptığına inanmak için bir neden buldu.

Ufak bir detay , ufukta yeni bir Tomb Raider oyunuyla ilgili haberlerin olduğu dedikodularını alevlendirdi . Hikayeli serinin, 1996 yılında Sega Saturn'de, orijinal Sony PlayStation'da ve Microsoft'un MS-DOS'unda yayınlanan ilk oyunuyla uzun bir geçmişi var. Orijinal Tomb Raider, tüm oyunlardaki en ikonik kadın kahramanlardan birini tanıttı ve birçok devam filmi ve yan ürüne konu oldu. Franchise ayrıca iki kez yeniden başlatıldı; ilk olarak 2006'da Tomb Raider: Legend ile , 2003'teki Tomb Raider: The Angel of Darkness'ın kötü karşılanmasının ardından, ardından 2013'te yayıncı Eidos Interactive'in Square Enix tarafından satın alınmasının ardından.Yazım itibarıyla, "The Survivor Trilogy" olarak bilinen oyunun son oyunu olan 2018'deki Shadow of the Tomb Raider'dan bu yana ana hat çıkışı olmayan Tomb Raider serisinin geleceği hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. 25. Yıl Kutlaması için 2021 topluluk güncellemesinde konuşan oyun yönetmeni Will Kurzlik, orijinal geliştirici Core Design ve daha yeni Survivor tarafından oluşturulan farklı Tomb Raider devamlılıklarına atıfta bulunarak "bu zaman çizelgelerini birleştirmek için çalışmaktan" bahsetti. Crystal Dynamics'in yönettiği üçleme.Resmi Tomb Raider web sitesinde yakın zamanda yapılan bir güncelleme, bir duyurunun yakında olabileceğine dair söylentileri teşvik etti. Hayranlar artık bir haber bülteni aracılığıyla " Tomb Raider serisine ilişkin son dakika haberlerini ilk duyan siz olmak" için kaydolabilirler . Bu güncellemenin yeni bir oyunla ilgili olduğunu varsaymak biraz uzak olsa da, Crystal Dynamics CEO'su Phil Rogers'a 2023'te çıkacak olan Tomb Raider oyunu hakkında daha fazla bilginin sorulmasının ardından 2023'te açıklanacağına dair söylentiler var. Kasım 2022.

Hayranlar, özellikle Tomb Raider kahramanı Lara Croft'un hip hop efsaneleri Snoop Dogg ve Nicki Minaj ile birlikte Call of Duty: Warzone'da 5. Sezon operatörü olarak görevlendirileceği duyurulduktan sonra, Crystal Dynamics'in ne üzerinde çalıştığını duymak konusunda anlaşılır bir şekilde endişeli . Phil Rogers'ın yaklaşan oyun hakkında konuşurken biraz kaçamak davrandığını, yalnızca hayranların 2023'te muhtemelen geliştirme ekibinin ne kadar ilerleme kaydettiğine bağlı olarak bilgi "bekleyebileceğini" söylediğini belirtmekte fayda var.

Yaklaşan Tomb Raider oyununun Shadow of the Tomb Raider'ın kaldığı yerden devam edebileceği öne sürüldü , ancak bu çoğunlukla Crystal Dynamics'in Amazon Game Studios ile ortaklığını duyururken paylaştığı bir tweet'e dayanan bir varsayım. Muhtemelen bu söylentilere biraz şüpheyle yaklaşmak ve resmi açıklamaları sabırla beklemek en iyisi olacaktır.

6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page