top of page

Söylenti: Yeni Sega Crossover Oyunu 2024'te Çıkacak

Tanınmış bir sızıntıya göre, Sega serisinin bir geçiş oyunu şu anda yapım aşamasında ve 2024'te piyasaya sürülecek.  • Sega, tenise odaklanan yeni bir Apple Arcade'e özel çapraz oyun geliştiriyor.

  • Oyun, Hardlight tarafından geliştirilen Sega All-Stars serisinin bir parçası olacak.

  • Bazı hayranlar heyecanlanırken, diğerleri Sega'nın mobil oyun platformlarına yönelmesinden endişe duyuyor.


Saygın bir sızıntıya göre Sega'nın geliştirilmekte olan yeni bir franchise crossover oyunu var ve bu oyun Apple Arcade'e özel olacak. Bu bilgi, Sega oyunlarının gelişimiyle ilgili doğru bir geçmişe sahip olan Midori'den geliyor . Sega, bu platformlara özel oyunlar geliştirmek için yeni bir girişim başlattı. Bu, Angry Birds geliştiricisi Rovio'nun geçen yılın sonlarında satın alınmasının yanı sıra Sonic Dream Team ve Puyo Puyo Puzzle Pop gibi yeni mobil oyunlarda da görülebilir . Midori ayrıca Sega'nın mobil cihazlara özel bir geçiş oyunu üzerinde çalıştığını da söyledi.


Franchiseleri Nintendo veya Capcom kadar büyük olmasa da Sega, tümü Sega All-Stars serisi adı altında çapraz oyunlar yapmakla uğraştı . İlk oyun olan Sega Superstars , diğerlerinin yanı sıra Sonic the Hedgehog , Super Monkey Ball , Samba de Amigo ve Virtua Fighter gibi önde gelen Sega serilerinin yer aldığı PS2'ye özel bir parti oyunuydu . Seri aynı zamanda bir tenis ve iki yarış yan oyununa da sahip olacaktı; son başlık 2012'nin Sonic ve All-Stars Racing Transformed'ı olacaktı . Midori, crossover serisinin 2024'te yeni bir başlıkla geri döneceğini söyledi.


Bu bilgi Midori'nin Twitter hesabında yayınlandı ve burada kısa süre önce ortaya çıkan Puyo Puyo Puzzle Pop adlı oyundan bahsedildi, Ocak ayında sızdırılmıştı ve geliştirilmesinin bir yıldan fazla bir süre önce başladığını söylüyordu. Daha sonra geliştirilmekte olan yeni Sega oyunlarından bahsetti ve bunun özellikle yeni bir Sega All-Stars oyunu olacağını açıkladı . Ayrıca, yukarıda adı geçen Sonic Dream Team , Sonic Forces: Speed ​​Battle ve daha fazlası dahil olmak üzere geçmişte çeşitli Sonic mobil yan oyunlarında geliştirici olan geliştiricisi Hardlight'tan da bahsediyor .


Sızan Sega All-Stars Oyun Detayları


  • 2024 Lansmanı

  • Apple Arcade'e Özel

  • Tenis crossover spor spin-off'u

  • Hardlight tarafından geliştirildi ( Sonic Dream Team , Sonic Forces: Speed ​​Battle , Crazy Taxi: City Rush )


Oyun hakkında daha fazla bilgi sorulduğunda Midori, oyunun tenis odaklı olacağını açıklıyor. Bu iddialar, Midori'nin Şubat ayının başlarında sağladığı birçok bilgiyle örtüşüyor. Midori, Chao Garden odaklı ve Fall Guys'tan ilham alan mobil yan ürünün yanı sıra Sonic Sports temalı yeni bir Apple Arcade özel oyununun da geliştirilmekte olduğunu iddia etti.Bazı hayranlar yeni bir Sega All-Stars oyununun muhtemelen geliştirilmekte olduğunu duymaktan mutluyken, diğerleri Sega'nın bu girişime nasıl yöneldiğinden ve birçok klasik Sega serisinin ana konsollar yerine Apple Arcade abonelik hizmetini birçok oyuncuyla birlikte piyasaya sürmesinden yakındı. yaklaşan bu oyunları oynamak için Apple Arcade'e ödeme yapmakla ilgilenmediklerini ifade ediyor. Bununla birlikte, Midori'nin geçmişteki inanılmaz derecede doğru geçmişine rağmen, Sega bu olası Sega tenis crossover spin-off'u hakkında daha fazla bilgi verene kadar hayranlar bu sızıntıyı biraz şüpheyle karşılamalı.


Önerdiğimiz ve tartıştığımız öğeleri beğeneceğinizi umuyoruz! Game Rant'ın bağlı ortaklıkları ve sponsorlu ortaklıkları vardır, dolayısıyla bazı satın alımlarınızdan elde edilen gelirden pay alırız. Bu, ödeyeceğiniz fiyatı etkilemez ve en iyi ürün önerilerini sunmamıza yardımcı olur.1 görüntüleme0 yorum

Commentaires


bottom of page