top of page

Söylenti: Sony ve Marvel, Spider-Man 4'e Nelerin Dahil Edileceği Konusunda Kavga Ediyor

Spider-Man 4'e ilişkin bir senaryo söylentisi, daha fazla çoklu evren hikayesi olasılığını ve Venom, Miles Morales ve daha fazlasının dahil edilebileceğini iddia ediyor  • Sony ve Marvel, Spider-Man 4 konusunda anlaşmaya yakın ancak filmin kapsamı ve karakterler konusunda hala anlaşmazlıklar var.

  • Tom Holland'ın seriye dönüşü, Maguire ve Garfield'ın potansiyel ortaya çıkışı da dahil olmak üzere doğru hikayeye bağlı.

  • Feige, Spider-Man 4'ü Drew Goddard'ın yönetmesini istiyor ve Sony, Sony Spider-Man karakterlerinin dahil edilmesi için baskı yapıyor.


Sony ve Marvel Studios'un Spider-Man 4 konusunda neredeyse anlaşmaya vardığı yönünde söylentiler var . Ne yazık ki iki stüdyo arasında hâlâ anlaşmazlıklar var. Sony, Tom Holland liderliğindeki süper kahraman serisinin dördüncü filmi için Marvel ve Kevin Feige'in arzu ettiğinden çok daha geniş bir film kapsamı istiyor gibi görünüyor.


Tom Holland'ın Örümcek Adam üçlemesinin muazzam başarısına rağmen aktör, seriye geri dönüşünün şartlı olacağını kaydetti . Yalnızca üç film için imza attı, dördüncüsü sözleşmesinin uzatılması olacak ve Holland, ancak doğru hikaye bulunursa rolünü yeniden üstleneceğini belirtti. Bir söylenti, Marvel ve Sony'nin tamamlanmaya yaklaştığını ancak hala doğru hikayeyi ortaya çıkardığını belirtiyor.


HolyField News'in Twitter gönderisine göre iki stüdyo, filmin sokak seviyesinde olacağı ve 2026'nın başlarında gösterime gireceği konusunda hemfikir olsa da Sony, birçok farklı Örümcek Adam karakterinin dahil edilmesi için baskı yapıyor . Bu, Venom, Avcı Kraven (ilk filmi henüz görülmedi) ve hatta Miles Morales gibi Sony'nin Örümcek Adam Evrenindeki karakterlerden Scorpion, Mysterio ve Norman Osborn gibi klasik Örümcek Adam kötü adamlarına kadar uzanıyor.


Spider-Man 4'ün bilinmeyen bir MCU kahramanının görünümüne sahip olabileceği iddia edilirken Sony, filmin çoklu evrenle ilgili bir sonunun olmasını talep ediyor. Bu, Tobey Maguire ve Andrew Garfield'ın Spidey'lerinin daha sonraki filmlerde kasıtlı olarak geri dönüşünü sağlamak için yapılmış gibi görünüyor, ancak bunların Hollanda liderliğindeki bir Örümcek Adam'da mı, oyuncunun ilgili serilerinin devamı mı yoksa başka bir şey mi olacağı bilinmiyor. tamamen başka. Ayrıca Feige'in, önceki üç Tom Holland Spider-Man filminin de yönetmeni olan Jon Watts'tan farklı olarak Drew Goddard'ın yönetmesini istediği ortaya çıktı. Goddard'ın en tanınmış çalışmaları arasında Netflix'in Daredevil serisini geliştirmesinin yanı sıra önceki yönetmenlik çalışmaları Cabin in the Woods ve Bad Times at the El Royale yer alıyor .


Hayranlar, bu kadar çok karakter ve kötü adamın yer aldığı bir sonraki Spider-Man filmine şüpheyle yaklaşabilir . Hem Maguire hem de Garfield'ın Örümcek Adam filmleri, son filmlerindeki zayıf eleştiriler nedeniyle raydan çıktı; bu eleştiri genellikle kötü adamlarla dolup taşmasına atfedildi. Örümcek Adam'ın en son canlı aksiyon filmi olan Eve Dönüş Yok , ekrana geri dönen Örümcek Adam kötü adamlarından oluşan bir haydut galerisine ve Maguire ile Garfield'ın görünümlerine rağmen eleştirel açıdan ve gişede başarılı olduğunu kanıtladı. Örümceklerin kendileri.


Birkaç ay önce çıkan söylentiler, önceki iki Peter Parker'ın Spider-Man 4'te yer alacağını iddia etmişti , ancak görünen o ki Sony'nin talepleri, bunun yerine gelecekteki görünümlerin ayarlanması konusunda görüşüldü. Marvel ve Sony'nin bu konuda kesin bir fikir birliğine varıp varmadığını veya Spider-Man 4'ün senaryosunu müzakere etmeye devam edip etmediğini zaman gösterecek .


5 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page