top of page

Söylenti: Sonbaharda Başka Bir Hogwarts Legacy Güncellemesi Gelebilir

Yeni ortaya çıkan bazı kanıtlara göre, başka bir Hogwarts Legacy güncellemesi üzerinde çalışılıyor olabilir. İddia edilen yama, 2024 sonbaharında Hogwarts Legacy oyuncularına ulaşabilecek .

Son derece başarılı olan Harry Potter RPG, 2023'ün başlarında piyasaya çıktığından beri bir düzine yama aldı. Bu türden en son sürüm , 6 Haziran'da yayınlanan büyük Hogwarts Legacy güncellemesi biçiminde geldi . Avalanche Software hiçbir zaman bu yamanın son yama olacağını iddia etmese de, bazı hayranlar durumun böyle olduğunu varsaydı; özellikle de Hogwarts Legacy'nin yıllarca destekten faydalanması planlanan bir canlı hizmet oyunu olmaması nedeniyle. Avalanche Software'in halihazırda bir devam filmi üzerinde çalıştığına dair yaygın söylentiler, fandomun stüdyonun 2023'teki hitinden yola çıkmaya hazırlandığı inancına da katkıda bulundu.


Hogwarts Legacy Steam Repo 2024 Sonbahar Güncellemesi İpuçları

Ancak oyunun Steam deposuna gönderilen son güncellemeye göre bunu yapmanın zamanı henüz gelmemiş olabilir. Üçüncü taraf geliştirici SteamDB tarafından belgelenen değişiklik, Avalanche Software'in 3 Haziran'da oyunun yeni bir geliştirme şubesini oluşturduğunu ortaya koyuyor. "Fall24_development" olarak adlandırılan şubenin adı, başka bir Hogwarts Legacy güncellemesinin yolda olduğunu ve yayınlanacağını gösteriyor gibi görünüyor birkaç ay sonra geliyor.fall24_development şubesi dört gün sonra, 7 Haziran'da oyunun Steam deposundan kaldırıldı. Ancak onun yerine "branch_development" adı verilen başka bir şube ortaya çıktı. Depo içeriklerindeki benzerliklere dayanarak, iki şubenin tek ve aynı olabileceği, yani Avalanche Software'in orijinal adı daha az açıklayıcı bir adla değiştirmeye karar verdiği anlaşılıyor.

Bu ilgi çekici geliştirici faaliyeti, Hogwarts Legacy'nin yönetmenin kısaltılmış baskısı hakkındaki söylentilerin çevrimiçi ilgi kazanmaya başlamasıyla birlikte gözlemlendi. Ancak bu söylentilerde bir miktar doğruluk payı olsa bile, yeni tespit edilen 2024 sonbahar güncelleme ipucunun açık dünya RPG'sinin varsayımsal yeni versiyonuyla ilgili olduğunu gösteren hiçbir şey yok.

Başka bir Hogwarts Legacy geliştirme şubesinin varlığı, oyun için gelecekte en az bir güncellemenin daha varlığına işaret eden tek işaret değildir. Benzer bir başka gösterge yakın zamanda Avalanche Software Topluluk Yöneticisi Chandler Wood tarafından sunuldu ve geliştiricinin şirket içinde çok istenen New Game Plus modunu Haziran 2024'ün başlarından itibaren Hogwarts Legacy'ye ekleme olasılığını tartıştığını açıkladı. Fotoğraf Modu ve Yetenek Puanlarını sıfırlama yeteneği gibi özellikleri sunan en son güncelleme artık hem PC'de hem de konsollarda indirilebilir.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page