top of page

SÖYLENTİ: Netflix'in Arcane'i 2024 Kışında Geri Dönecek

League of Legends'ın son derece popüler bağlantılı animasyon dizisi Arcane'nin ikinci sezonu, 2024'ün sonlarına doğru prömiyerini yapabilir.

Arcane Sezon 2 yakın gelecekte ekranlarımıza gelebilir.

HITC'ye göre , Riot Games'in League of Legends'ın ödüllü bağlantılı animasyon serisinin 2024'ün sonlarında Netflix'te yayınlanabileceğine dair söylentiler internette dolaşmaya başladı. Ne video oyunu geliştiricisi ne de Arcane'nin arkasındaki Fransız animasyon stüdyosu Fortiche , bu konuda bir açıklama yapmadı . Bu yazının yazıldığı sırada sızdırılan bilgiler doğrulandı veya reddedildi.Alex Yee ve Christian Linke tarafından yaratılan Arcane , Kasım 2021'de Netflix'te ilk gösterimini yaptı; Dizi, sözde ütopik ve ilerici Piltover şehrinin ezilen ve yoksullaşan göbeği olan Zaun'da hayatta kalmaya çalışan kız kardeşler Vi ve Powder'ın (namı diğer Jinx) hikayesini anlatıyor. Dizinin ilk sezonu büyük bir başarı yakaladı ve birçok prestijli ödülü evine götürdü. En önemlisi Arcane , Annie Ödülleri'nde kategorilerin yanı sıra Primetime Emmy Ödülleri'nde de kategori kazanan ilk video oyunu uyarlamasıdır.

Arcane'nin 2. Sezonuna, 1. Sezonun yayınlanmasının ardından oldukça hızlı bir şekilde yeşil ışık yakıldı ve birçok hayran, yapımın neden bu kadar uzun sürdüğünü merak etti. Riot Games CEO'su Nicolo Laurent , sorulara şu yanıtı verdi: " Arcane'nin ikinci sezonunda ilerleme kaydediyoruz . Henüz hazır değil. Bunun iki nedeni var, siz kaliteyi istiyorsunuz, biz sadece istemiyoruz." acele etmek zaman alır ve bu da iyi bir sebep."


İzleyicilerin Vi ve Jinx'in hikayesinin nasıl devam ettiğini görmek için bir süre daha beklemesi gerekecek olsa da birçok Arcane hayranı, seri için kendi içeriklerini yaratarak animasyon şovunun heyecanını ve heyecanını canlı tutmaya çalıştı. Özellikle cosplay, Arcane hayran topluluğu içinde olumlu ifadenin yaygın bir biçimi haline geldi; örneğin kostüm yapım ustaları Vitalliyana ve Astyen , Vi ve onun ilgi duyduğu Caitlyn Kiramman hakkındaki yorumlarının resimlerini yayınlarken , Leydi Ragnarok, Gevşek Top'un renkli estetiğini ve korkutucu doğasını yansıtan bir kıyafetle Jinx hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Riot Games tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen League of Legends , resmi olarak 2009 yılında piyasaya sürülen, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir savaş arenası video oyunudur. Beş kişilik takımlar halinde oynayan oyuncular, kişiselleştirilmiş yeteneklere sahip benzersiz şampiyonları pilotluk eder ve diğer takımın rakiplerini istila etmek için birlikte çalışırlar. Zafere ulaşmak için üs. Arcane gibi , orijinal oyun da son derece başarılı oldu, sekiz milyonluk eşzamanlı oyuncu rekorunu elinde tuttu ve profesyonel bir Esports ligine sahip oldu.Arcane Sezon 1, Netflix'te izlenebiliyor ve League of Legends, macOS ve PC'de oynanabiliyor.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page