top of page

Söylenti: Honkai: Star Rail Sızıntısı Pazar Günkü Yeni Oyun İçi Görünümü Gösteriyor

Honkai: Star Rail'den gelen yeni bir sızıntı, şu anda Penacony döngüsünde daha sonra piyasaya sürülmesi beklenen Sunday'in oynanabilir versiyonunun oyun içi görünümünün ipuçlarını veriyor. HoYoverse en yeni dünyasının hikayesini tamamlamaya çalışırken, Penacony'nin çıkışı bilimkurgu RPG'sinin oynanabilir kadrosuna birçok yeni karakter getirdi. Acheron, Sparkle ve Aventurine gibi karakterler oyunun metasında büyük bir etki yaratırken , Black Swan ve Firefly gibi diğerleri hızla hayranların favorileri haline geldi. Şimdi, Penacony'nin en sevilen karakterlerinden biri hakkında ipuçları veriliyor.

Henüz oynanabilir çıkışını yapmamış olsa da Sunday, birçok hayran için Honkai: Star Rail'in Penacony kadrosunun en unutulmaz üyelerinden biri haline geldi. Oyuncular, Sunday ile ilk olarak Penacony'ye geldikten kısa bir süre sonra tanıştırılıyor ve Oak Ailesi'nin başı, dünyanın ana hikayesi boyunca önemli bir rol oynuyor. Sunday ayrıca Penacony için ana "Echo of War" boss'u olarak görünüyor ve Honkai: Star Rail'in üçüncü oynanabilir dünyasının hikayesinin en önemli doruk noktalarından biri olarak hizmet ediyor. Şimdi, oynanabilir bir karakter olarak görünümü bir kez daha ima ediliyor.


Honkai: Star Rail Sızıntısı Pazar Günkü Oynanabilir Görünümün İşaretini Veriyor

Honkai: Star Rail leaks subreddit'inde paylaşılan son sızıntılardan biri, sızdırıcı Seele Leaks aracılığıyla Sunday'in oynanabilir görünümündeki büyük değişiklikleri ima ediyor . Güncellemeye göre Sunday'in kıyafetleri önemli değişikliklere uğrayacak , orijinal kıyafetini solda beyaz ve altın, sağda mavi ve beyaz olmak üzere çok renkli bir paltoyla değiştirecek. Sunday ayrıca siyah eldivenler, koyu mavi ve siyah botlar ve yakasında bir rozet gibi diğer aksesuar değişiklikleriyle birlikte kısa bir altın pelerin giyecek. Sunday'in şu anda 2.7 Sürümüyle yayınlanacağı söyleniyor.

Sunday'in en yeni sızıntıları karakterin görünümünün nasıl değişeceğini kapsarken, geçmiş sızıntılar Sunday'in Honkai: Star Rail'de nasıl oynanabileceğine değinmişti. Önceki sızıntılar Sunday'in Honkai: Star Rail'de oynanabilir ilk çıkışıyla Harmony Path'de Hayali bir karakter olacağını ima etmişti . Element ve Path kombinasyonu, Sunday'in Sürüm 2.2 sırasında yayınlanan Trailblazer'ın en son enkarnasyonuyla aynı karakter tipine sahip olmasını sağlayacaktı. HoYoverse henüz Sunday'in oynanabilir sürümü hakkında resmi olarak herhangi bir ayrıntıyı doğrulamadı.

Honkai: Star Rail'de Pazar günü oynanabilirlik hakkında söylentiler, HoYoverse'un RPG'ye katılacak bir sonraki karakterleri çoktan açıklamasıyla geldi. 2.4 sürümü, Xianzhou Luofu karakterleri Jiaoqiu ve Yunli'nin RPG'nin kadrosuna gelmesiyle oyuna iki yepyeni beş yıldızlı karakter katacak. Güncelleme ayrıca uzun zamandır söylentisi yapılan 7 Mart yeni formunu da piyasaya sürecek ve başlangıç ​​karakterinin yeni varyantıyla Hunt Path'e geçmesini sağlayacak. Pazar günkü yayın çok uzakta olsa da, hayranların Honkai: Star Rail'deki çıkışı için heyecanlanmak için birçok nedeni olmalı .

0 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page