top of page

Söylenti: Grand Theft Auto 6'da Joe Rogan Bulunabilir

Ortalıkta dolaşan bir söylenti, Grand Theft Auto 6'da eski bir UFC yorumcusu ve olağanüstü bir medya kişiliği olan Joe Rogan'ın yer alabileceğini öne sürüyor.

Grand Theft Auto 6 geliştirme aşamasındadır
Grand Theft Auto 6

Yeni ortaya çıkan bir söylentiye göre Grand Theft Auto 6'da eski UFC uzmanı ve medya yıldızı Joe Rogan yer alabilir. Bu çılgın iddia, GTA 6'nın potansiyel çıkış tarihini gösteren başka bir şüpheli sızıntıyla örtüşüyor.


Yıllar süren spekülasyonların ardından Rockstar nihayet Grand Theft Auto 6'nın 2022'nin başlarında geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı . Ana şirketi Take-Two Interactive daha sonra oyun hakkında birkaç geçici yorumda bulunsa da, oyun hakkında resmi olarak hiçbir şey açıklanmadı. o zamandan beri proje.


Bu, söylenti değirmeninin fazla mesai yapmasını engellemedi, yakın zamanda Grand Theft Auto 6'da Joe Rogan'ın yer alabileceği yönündeki mantıksız görünen önerinin de altını çizdiği gibi. İddia, Rockstar'a yakın isimsiz bir kaynağa atıfta bulunarak yaklaşan oyunun Joe Rogan Experience podcast'inin bölümlerini radyo içerik dizisine dahil edeceğini bildiren Audioviser'dan geliyor. Rapor, geliştiricilerin, daha lezzetli bir ses parçaları koleksiyonu sunmak adına, bir saatten fazla süren komedi podcast'inin tam bölümlerini dahil etmemeye karar verebilecekleri spekülasyonunun ötesinde konu hakkında ayrıntılı bilgi vermiyor.

Grand Theft Auto 6
Grand Theft Auto 6 geliştirme aşamasındadır

Bu söylentiyi olduğu gibi kabul etmek zordur; özellikle de Rockstar'ın tarihsel olarak Grand Theft Auto oyunlarında olağanüstü medya kişilikleriyle işbirliği yapmak yerine parodisini yapma olasılığı çok daha yüksek olduğu için. Joe Rogan'ın video oyunlarını zaman kaybı ve modern toplumda "gerçek bir sorun" olarak defalarca eleştirmesi de yeni ortaya çıkan bu iddiayı en iyi ihtimalle şüpheli hale getiriyor . Konuyla ilgili tutumu büyük ölçüde oyunla ilgili kişisel deneyimlerinden kaynaklanıyor; Rogan daha önce video oyunlarını "alkolik gibi" davranacak kadar bağımlılık yapıcı bulduğu için bırakmak zorunda kaldığını açıklamıştı.

EA Sports UFC serisinin üç versiyonunda yer alan Rogan, video oyunu kamera rollerine yabancı değil . Bir GTA oyununda yer alması fikriyle karşılaştırıldığında , EA işbirliği onun için mükemmel bir markaydı. Ancak bu ortaklık bile uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmedi, UFC 4 daha sonra Joe Rogan'ın yorumu olmadan yayınlandı çünkü uzman, oyun için seslendirme kaydetme deneyiminden ne kadar "nefret ettiği" konusunda uzun süredir açıktı.


Kabul edelim ki GTA 6'da The Joe Rogan Experience bölümlerinin olması Rogan'ın başka bir oyun projesi için kayıt kabinine dönmesini gerektirmeyecek çünkü Rockstar muhtemelen şovunun lisansını alacaktır. Ancak geliştiricinin geçmiş performansı ve Rogan'ın pek de olumlu olmayan oyun deneyimleri göz önüne alındığında, tüm bu söylenti o kadar uzak görünüyor ki, en hafif tabirle şüpheci olmayı garanti ediyor.


Grand Theft Auto 6 geliştirme aşamasındadır.

2 görüntüleme0 yorum
bottom of page