top of page

Söylenti: Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombiler Artık Düşman veya Avantaj Alamayabilir

Saygın bir Call of Duty: Modern Warfare 3 sızıntısı, popüler Zombies modunun gelecekte ek içerik alamayabileceğini iddia ediyor.

Saygın bir sızıntı kaynağının Treyarch'ın popüler oyun moduna ek düşman türleri veya avantajlar eklemeyi planlamadığını iddia etmesiyle Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombies hayranları bazı kötü haberler aldı. Birçok Call of Duty: Modern Warfare 3 oyuncusu, MW3'ün açık dünya Zombi modununkaybolan potansiyeline atıfta bulunarak sızıntı nedeniyle hayal kırıklığına uğradı

Call of Duty: Modern Warfare 3 geçen yılın kasım ayında piyasaya sürüldüğünde hayranlar, serinin şimdiye kadarki en iddialı Zombi deneyimlerinden biri olarak tanıtılan oyunun Zombie moduna girmekten heyecan duymuştu. Maksimum 24 oyuncunun yer aldığı PvE odaklı açık dünya oyun modu, Viktor Zakhaev'in eylemlerinin sonuçlarını takip eden karmaşık bir hikaye ile tamamlanıyor ve oyun ilk piyasaya sürüldüğünde Zombies formülünün benzersiz ve ilgi çekici bir versiyonu gibi geliyordu. İlk başta birçok oyuncu kana susamış ölümsüz yaratıklara karşı ölümcül bir mücadeleye girmekten keyif alırken, bazıları Zombi modunun daha fazla yaşam kalitesi değişikliği ve ek içerik potansiyeline sahip olabileceğini düşünüyordu .

MRDalekJD adındaki popüler bir Call of Duty içerik oluşturucusu ve veri madencisi, Twitter'da Treyarch'ın 2. Sezon İçerik Oluşturucu Çağrısı etkinliğinde MWZ'ye herhangi bir yeni düşman veya avantaj ekleme planının olmadığını doğruladığını iddia eden bir gönderi yayınladı. herhangi bir zamanda. Pek çok Zombies hayranı talihsiz söylentileri duyduktan sonra dehşete düştü. MWZ geçmişte bazı ilginç içerik güncellemelerine sahip olsa da , bazı oyuncuların sevilen modun gelecekte büyük ölçüde terk edilebileceğine inanmaları cesaret kırıcı.Modern Warfare 3'ün 2. Sezonu, Son Zombies Modu İçerik Güncellemesini İçerebilir.


Call of Duty: Modern Warfare 3'ün 2. Sezonu yakın zamanda geldi ve görünüşe göre Zombies modu için son içerik güncellemesini de içerecek. Çok sayıda Zombi meraklısı , çıkışta MWZ için herhangi bir yeni içerik bulunmadığından Sezon 2'den memnun değil . Ancak Call of Duty , sezon ortası güncellemesinde MWZ'nin ek bir hikaye görevi ve karanlık eter çatlağının yanı sıra bazı ekstra şemalar ve yeni bir zorlu savaş ağası alacağını açıkladı.

Söz verilen Zombies modu güncellemeleri gelene kadar, Modern Warfare 3 oyuncuları Sezon 2'de tanıtılan diğer içeriklerin bir kısmının keyfini çıkarabilirler. Buna yeni haritalar, modlar, silahlar ve AMC'nin The Walking Dead'inden bazı ikonik karakterlerin heyecan verici şekilde dahil edilmesi dahildir. Operatörler _

Treyarch'ın , Körfez Savaşı sırasında geçeceği söylenen Black Ops serisinin başka bir oyunu üzerinde çalıştığı söyleniyor . Oyunun ayrıca Zombi modunun başka bir yinelemesini de içereceğine inanılıyor.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page