top of page

Söylenti: Bir Marvel FPS'si Geliştiriliyor Olabilir

İnternette dolaşan bir söylentiye göre, seriye farklı bir bakış açısı sunan yeni bir Marvel FPS oyunu geliştiriliyor olabilir.

İnternette ortaya çıkan son söylentilere göre yeni bir Marvel oyunu geliştiriliyor olabilir. Şu anda Marvel , 2025'te yayınlanabilecek olan Marvel 1943: Rise of Hydra da dahil olmak üzere beş oyunu lisanslıyor. Bu yeni oyun, Marvel'ın kanatları altındaki beş oyunu belirli bir çıkış tarihi olmadan işaretleyecek ve isimsiz Iron Man ve Black Panther ile birlikte saflara katılacak. oyunlar, Marvel's Wolverine ve Marvel 's Blade .

Marvel Games bölümü 2009 yılında kuruldu, ancak kataloğunun ilk izleri Spider-Man'in Atari 2600'de piyasaya sürülmesiyle 1982 yılına kadar uzanıyor. Kırk yılı aşkın bir süre sonra Marvel Games çok sayıda başarılı AAA oyunu piyasaya sürdü . Marvel Snap, oyunculara kesintisiz içeriği avuçlarının içinde sunmaya devam ediyor. Kurakasis'in sosyal medya paylaşımında, 2024 yılında her şeyin resmiyet kazanması için bir duyuru yapılması bekleniyor. Oyunun adının Marvel Rivals olduğu söyleniyor ve iddiaya göre Marvel Evreninde geçen bir AAA birinci şahıs nişancı oyunu olacak . Söylenti ilk olarak Çin'deki isimsiz bir stüdyonun, resmi LinkedIn şirket hesabında AAA bütçeli bir oyun üzerinde çalışacak yeni çalışanlar aradığı bir ilan yayınlamasıyla başladı. Şirketin lokasyonu, NetEase genel merkezinin bulunduğu şehir olan Guangzhou, Çin'de belirlendi. Önceki mobil Marvel oyunlarında da payı olduğu için parçaların bir araya getirilmesi çok uzun sürmedi.


Marvel Rakipleri FPS Olarak Nasıl Çalışabilir?

Marvel Evreninde tanıtılan birinci şahıs nişancı oyunu, hayranların geçmiş sürümlerden alıştıklarına yeni bir soluk getirebilir. Spider Man 2 gişe rekorları kıran bir başarı elde ederken , oyun hayranlarına farklı bir yaklaşım sunmak için bazı risklerin alındığını görmek cesaret verici. Bununla birlikte, internette dolaşan birçok söylenti gibi, NetEase'in duyurusu ile somut kanıtlar ortaya çıkana kadar bu bilgilere ihtiyatla yaklaşmak en iyisidir.

Birinci şahıs nişancı oyunları ayrıca NetEase'in yabancı olmadığı bir şey olan mikro dönüşüm olasılığıyla birlikte gelir. Hem Marvel Super War hem de Marvel Snap, mikro dönüşüm sistemleri aracılığıyla ekstra içerik satın alma seçeneğine sahip mobil oyunlardır ve birinci şahıs nişancı oyunlarının da aynı özelliğe sahip olduğu bilinmektedir. Yeni bir türe sahip bir Marvel oyunu birçok kişiye çekici gelse de, bazıları Marvel Rivals'ın , üstünlük sağlamak veya satın almak isteyen oyuncuları cezbeden önemli bir pazara sahip eğlenceli bir battle royale oyunu olan Fortnite ile aynı tavşan deliğine düşmesini bekliyor haftanın yeni estetiği.

2025 ve sonrası için planlanan birçok sürümün aksine Marvel'ın tek oyunculu aksiyon oyunlarından daha fazlasını sunamaması, bazı oyuncuların farklı bir şeyler aramasına neden oluyor. Marvel Rivals meyvelerini verirse statükodan kopacak ve Marvel'ın oyun evreninde yeni bir bölümü temsil edecek. Marvel, Marvel Avengers'ın beklentilerin altında performans göstermesi ve Galaksinin Gardiyanları'nın karışık eleştiriler almasıyla yıllar içinde kendi payına düşen hataları açıkladı . Hayranların aradığı şey birinci şahıs bir Marvel oyunu olabilir ve AAA bütçesinin ve bunun etrafında oluşturulan heyecanın buna değip değmeyeceğini zaman gösterecek.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page