top of page

SÖYLENTİ: Bir Disney Plus Marvel Dizisi Şaşırtıcı Bir Şekilde Hala Üretime Geçiyor

Gecikmeler ve iptal söylentilerinin ardından, bu yılın sonlarında bir Marvel serisinin çekimlerine başlanacağı söyleniyor.

Dizinin geleceğini bilinmeyen bir bölgede bırakan Disney/Marvel değişikliğinin ardından, Vision Quest'in nihayet üretime geçeceği bildiriliyor. Söylentiye göre dizinin çekimleri bu yılın ekim ayında başlayacak ve çekimlerin İngiltere'de yapılacağı bildiriliyor.

Vision Quest, Vision'ın (Paul Bettany)olacak şekilde tasarlandıAndroid süper kahramanı ilk olarakTony Stark ve Bruce Banner tarafından kötü adamı durdurmanın bir yolu olarak yaratılan Avengers: Age of Ultron'da ortaya çıktı. O zamandan beri Vision , Kaptan Amerika: İç Savaş ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı'nda daha küçük rollerde yer aldı; bu rollerden ikincisi, Thanos'un Sonsuzluk Taşlarını alma arayışında karakterin ölümüne işaret ediyor. Buna rağmen karakter,uzun bir MCU şovundan önce Disney+'ta yayınlanan ilk MCU televizyon şovu Wandavision'da Scarlet Witch Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) ile birlikte rol aldı. Twitter kullanıcısı @ScarletWitchUpd'ın gönderisine göre Vision Quest'in çekimleri kesin olarak bu Ekim ayında Birleşik Krallık'ta başlayacak . Ancak bu teoriyi destekleyen tek şey bu değil, Production Weekly bu hafta yayınlanan son sayısında Vision Quest'in de üretime başlayacağını listeledi. Production Weekly, mürettebat üyelerinin başvurabileceği yaklaşan yapımları ve mevcut işleri listeleyen bir yayındır. Daha önce de üretim tarihleriyle ilgili hatalar yapmışlardı ama genel olarak güvenilirler. Bu haber pek çok kişi için şaşırtıcı çünkü 2023'ün son birkaç ayı umutlu Vision hayranları için zorlu geçti. Disney CEO'su Bob Iger, planın Disney+ programlarının çıktısını azaltmak ve muhtemelen Vision Quest'i geciktirmek olduğunu açıkladı . Dikkatli hayranlar dizi sorumlusu (ve WandaVision yaratıcısı) Jac Schaeffer'in WGA sayfasının güncellendiğini ve Vision Quest'in yönetmenlik jeneriğinden çıkarıldığını fark ettiğinden pek çok kişi dizinin Ekim ayında tamamen iptal edileceğinden endişelenmeye başladı. Şans eseri, resmi onay dışındaki söylentilere inanılırsa gösteri hala devam ediyor.

WandaVision'da , onu kaybetmenin acısıyla bunalan Wanda Maximoff, Vision'ı yeniden diriltti ve Vision ve asla sahip olamayacakları iki çocuklarıyla mutlu bir yaşam sürmek için küçük kasaba nüfusu Westview'e bir büyü yaptı . SWORD tarafından yeni dirilen Vision'ı yok etmek için bir silah olarak yaratılan White Vision'a, uçup gitmeden önce "Ben Vision'ım" diyen gerçek Vision'ın tüm anıları verildi. Gerçek Vision, Wanda'nın büyüyü sona erdirebilmesi için bir kez daha öldüğünden, Vision Quest, onun ayrılışından sonra White Vision'ı takip edecek.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page