top of page

Ronin'in Yükselişi: Bölüm Seçiminin Kilidi Nasıl Açılır (Ruhun Ahit'i)

Rise of the Ronin'de Ruhun Vasiyeti'ni kullanarak eski olayları yeniden ziyaret edin ve tanıdık yüzlerle tanışın.Team Ninja'nın Rise of the Ronin'i, yoğun mücadele ve keşfedilecek açık dünyanın yanı sıra, oyuncuları olayların tam ortasına yerleştiren seçim odaklı bir anlatıma sahip. Bu nedenle, belirli seçimler yapmak, belirli olayların nasıl sonuçlanacağı üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak ve farklı oyuncular için farklı deneyimlerle sonuçlanabilecek.


Bu, esasen her şeyi görmek isteyen oyuncuların tüm kararlarını takip etmelerini ve gelecekte başka bir yola gitmeyi seçmelerini gerektirir. Neyse ki oyunu tamamen tekrar oynamak yerine, oyunda her şeye tanık olmak için gereken süreyi kısaltmaya yardımcı olacak yerleşik bir özellik var. Bu kılavuz, oyunculara Rise of the Ronin'deki Ruhun Ahit'i aracılığıyla bölüm seçiminin kilidini açma yolunda rehberlik edecek .


Rise of the Ronin'deki Ruhun Ahit'i nedir?


Ruhun Ahit'i, diğer oyunlardaki bölüm seçme mekaniğine benzer şekilde çalışır. Oyuncular, Longhouse aracılığıyla veya oyundaki menüler aracılığıyla onunla etkileşim kurduklarında , Rise of the Ronin'in dallara ayrılan hikayesinde yaşanan geçmiş olayları görüntüleyebilecekler .


Daha sonra daha önce ziyaret edilen bölgelere dönmek, yarım kalan işleri tamamlamak ve dünyayı yeniden keşfetmek için Ruhun Ahitini kullanabilirler . Görevleri yeniden denemek ve alternatif hikaye yolları seçmek yalnızca yeni şeyleri görmenin bir yolu değildir , aynı zamanda yapılan yeni seçimlere ve kararlara dayalı olarak hikayeyi etkili bir şekilde değiştirerek şimdiki zaman üzerinde de bir etkiye sahip olabilir.


Ayrıca , oyuncuların daha fazlasını almak için geri gelmelerini sağlayacak yeni ekipman ödülleri ve eklenen öğeler, bonuslar ile farklı zorluk derecelerindeki görevleri üstlenerek karakterinizin seviyesini yükseltmenin harika bir yoludur . Hem ortak hem de müttefiklere yer olan görevlerde , kimin en fazla faydayı sağladığını görmek için deneyler de yapabilirsiniz.


Rise of the Ronin'de Ruhun Ahitinin Kilidini AçmakBunun gibi önemli bir özellik tüm oyuncuların kullanımına sunulacak, ancak bu ancak Yokohama'nın ilk bölümündeki olaylar tamamlandıktan sonra gerçekleşecek. Yeni Edo şehrine taşındıktan sonra , ilgili çeşitli karakterler, Ruhun Ahitini oyuncuyla paylaşmak da dahil olmak üzere işlerine devam edecek .


Artık oyuncular Longhouse'a döndüklerinde bu özelliğe erişebilecek ve antik Japonya'daki yolculuklarına yardımcı olmak için bu özelliğin işlevlerini tam olarak kullanabilecekler.
0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page