top of page

Rockstar Games, Grand Theft Auto Çevrimiçi Oyuncularına Harika Yeni GTA+ Avantajı Ekliyor

Rockstar, GTA+ abonelik hizmetine yeni bir bonusun eklendiğini Grand Theft Auto Online oyuncularına harika bir haberle doğruladı.

Rockstar, GTA+ abonelik hizmetine abone olan Grand Theft Auto Online oyuncularının yakında Nisan'dan Ağustos'a kadar aylık ekstra 1 milyon dolar oyun içi ödül almaya hak kazanacağını doğruladı . Grand Theft Auto Online zaten para kazanmanın birçok yolunu sunuyor ancak bu GTA+ avantajı önümüzdeki birkaç ay içinde işleri biraz daha kolaylaştıracak.GTA+ ilk olarak Mart 2022'de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri oyuncuların Rockstar oyunlarından ekstra değer elde etmeleri için harika bir yol haline geldi. Hizmet , Grand Theft Auto Online'da tonlarca ek avantaj sunuyor ve oyunculara Rockstar Games kütüphanesindeki birçok oyuna erişim sağlıyor. Kısa bir süre önce Rockstar , Red Dead Redemption ve Undead Nightmare'i GTA+'a ekleyerek oyunculara sunulan oyun sayısını daha da artırdı. Aylık 5,99 ABD Doları tutarındaki abonelik hizmeti şu anda paranızın tam karşılığını sunuyor.Rockstar Games, Twitter'da, GTA+ abonelerinin Grand Theft Auto Online hesaplarına Nisan ve Ağustos ayları arasında her ay fazladan 1 milyon dolar oyun içi para yatırılacağını doğruladı ; bu da 5 milyon dolarlık bonus para anlamına geliyor. GTA+'a abone olan oyuncuların da bonus paralarını almak için giriş yapmasına gerek yok; bu para otomatik olarak Maze Bank hesaplarına yatırılacak. Ayrıca, GTA+ üyesi olduğunuz için alınan 500.000 $'lık oyun içi paranın yanı sıra aylık toplam 1,5 milyon $ da gelecek. Bu kesinlikle GTA+ abonesi olmayı , en azından önümüzdeki birkaç ay boyunca Grand Theft Auto Online'da para kazanmanın en iyi yollarından biri haline getiriyor .


Grand Theft Auto Online'da GTA+ Bonus Nakit


Rockstar son zamanlarda oyunculara oyun içinde daha fazla para kazanmaları için çeşitli yollar sunuyor. Son zamanlarda bazı oyuncular, GTA+'a yapılan en son eklemelerin yanı sıra ücretsiz GTA Online parası veren bir anketi tamamlayabildiler . Grand Theft Auto 6 yoldayken , GTA Online'daki paranın ne kadarının gelecek devam oyununun çok oyunculu yönüne aktarılacağı şu anda belli değil . Eğer hareket ederse, şu anda hazır olmak için mükemmel bir zaman olabilir, çünkü bu kadar çok bonus para mevcut.


Rockstar, Grand Theft Auto 6'yı geliştirmekle meşgul olsa da stüdyo, Los Santos şehrinin taze ve ilginç kalmasını sağlamak için GTA Online'ı yeni içerikle güncellemeye devam ediyor. Grand Theft Auto Online için yakın zamanda gerçekleşen Cluckin' Bell Farm Raid soygunu, uzun zamandır yapılan en önemli güncelleme ve yeni sürümlerin de eski içerikler kadar yüksek çaba gerektirdiğini görmek harika.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments