top of page

Roblox Hayranları 22 Mart'a Dikkat Etmeli

Hayranlar gizemli güncellemenin ne olabileceği konusunda spekülasyon yaparken, Roblox 22 Mart Cuma günü önemli bir şeyin geleceğini söylüyor.

Roblox , 22 Mart Cuma günü saat 13:00 EST'de The Hunt'ın merkezinde büyük bir şeyin olacağını söyledi. Av, Roblox'un en yeni etkinliğidir ve 29 Mart'ta sona erecektir.

Av 15 Mart'ta başladı ve hayranların hepsi tek bir merkezde organize edilmiş çok çeşitli Roblox yapımlarını oynamasına olanak tanıyor. Yeni etkinlikte, her biri özel öğelerle değiştirilebilen, kazanılabilir bir Rozet içeren 80'den fazla oyun yer alıyor. Bazı hayranlar Yumurta Avı etkinliğinin geri dönüşünü umut ederken, Av'ın konsepti keyifli bir alternatif gibi göründü. Ancak Roblox'un The Hunt lansmanının ardından yetersiz ödüller ve zaman alıcı ilerleme nedeniyle hayranlardan eleştiri aldı . Neyse ki geliştirici Roblox Corporation'ın The Hunt'ın bu ayın sonlarına doğru tamamlanmasından önce daha fazla plan yaptığı görülüyor.


Roblox Twitter hesabı, 22 Mart'taki etkinliğe önemli bir şeyin geleceğini ima eden göz emojisiyle birlikte "Cuma günü saat 10:00 PST'de The Hunt merkezinde görüşürüz" yazan bir mesaj yayınladı. Tweette mavi rengi gösteren 15 saniyelik bir teaser yer alıyordu . çizgiler yayılıyor ve birbirine kenetleniyor. The Hunt'ın yaklaşan güncellemesinin niteliği belirsizliğini koruyor ancak doğal olarak tonlarca spekülasyon yarattı ve hayranlar tek bir fikir üzerinde hemfikir değil. Bazıları alaycı bir şekilde Roblox'un başka bir pahalı paketin piyasaya sürülmesiyle dalga geçtiğini düşünürken, diğerleri The Hunt'ın yeni bir oyun dalgası alıp almayacağını merak etti. Şimdilik hayranların daha fazla bilgi edinmek için 22 Mart'a veya başka bir duyuruya kadar beklemesi gerekiyor.


Roblox'un The Hunt Etkinliği 22 Mart'ta Yeni Bir Şey KazandırıyorBaşlangıçta, Roblox hayranlarının etkinliğin başlamasıyla ilgili büyük umutları vardı ve bazıları daha önce bahsedilen Yumurta Avı etkinliğinin geri dönüşünü teorileştiriyordu. En son 2020'de görülen Egg Hunt, oyunculara nadir eşyaların kilidini açma fırsatı verdi. The Hunt'ın ödülleri biraz hayal kırıklığı yarattığından, bazı hayranlar 22 Mart güncellemesinin oyuncuların bir şekilde nadir eşyaların kilidini açmasına olanak tanıyacağını umuyor. Ancak bu, şu aşamada yalnızca bir spekülasyondur

Son zamanlarda Roblox , sınırlı süreli bir Chucky modunu da tanıttı. Bu oyunda bir oyuncu Chucky'nin kontrolünü ele geçirir ve diğerlerini ortadan kaldırmak zorundadır. Geçiş etkinliği Griefville adını taşıyor ve RocketRide Games ve Universal Products & Experiences tarafından geliştirildi. Diğer birçok Roblox eseri gibi mod da oldukça detaylı ve kullanıcılara saatlerce eğlence sunabiliyor.

Son zamanlardaki eleştirilere rağmen Roblox , devasa oyuncu tabanını korumak için açıkça doğru bir şeyler yapıyor. Roblox , 2020'de aylık 150 milyon kullanıcıya ulaştı ; bu sayı, son tahminlere göre artmaya devam ediyor.

Comments


bottom of page