top of page

Roblox Blox Meyveleri Nasıl Saklanır

Meyveleri Blox Fruits'te saklamak oldukça zorlu bir süreç olabilir. Oyunda meyveleri nasıl saklayıp kaldırabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Blox Fruits, geniş dünyayı keşfedebileceğiniz ve güçlü bir korsan olmak için zorlu düşmanlarla savaşabileceğinizeğlenceli bir Roblox oyunudur. Oyunda ilerledikçe görevleri tamamlayabilir, NPC'lerle tanışabilir, destansı boss dövüşlerine katılabilir ve çok daha eğlenceli şeyler yapabilirsiniz.


Oyun, popüler manga serisi One Piece'den ilham alıyor ve anime serisi gibi özel güçler elde etmek için tüketebileceğiniz Şeytan meyveleri de içeriyor. Oyunda her birinin kendine has yetenekleri olan birden fazla meyve var. Örneğin alev meyveleri ateşe dayalı saldırılar sunarken, hafif meyveler hızlı saldırılar sağlar. Meyveleri Blox Fruits'te nasıl saklayacağınızı merak ediyorsanız bu rehber tam size göre.


Meyveler Blox Fruits'te Nasıl Saklanır?Daha önce de belirtildiği gibi meyveler, Blox Fruits'te oyunculara benzersiz yetenekler kazandırabilir . Ancak ne yazık ki bir sorun var; bir seferde yalnızca bir meyve kullanabilirsiniz. Peki ya bir meyveyi hemen tüketmek yerine daha sonra kullanmak isterseniz? Oyun meyveleri saklamanıza izin veriyor ancak bunları normal envanterinizde saklayamayacağınız için süreç biraz karmaşık olabilir.


Oyunda meyveleri şu şekilde saklayabilirsiniz:


  • Belirlenmiş düğmesini kullanarak meyveyle etkileşime geçin .

  • Bu, şu seçeneklerin bulunduğu bir menü açacaktır: ye, bırak ve sakla.

  • 'Mağaza' seçeneğini seçin.


Bunu yaptığınızda meyve envanterinize kaydedilecek ve daha sonra dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Ancak bunda bir terslik var. Blox Fruits'de meyveleri normal envanterde depolayamazsınız. Hazine Envanterleri adı verilen özel bir sandığa ihtiyacınız olacak. Bu sandıklar hem meyveleri hem de Game Pass'leri saklamanıza olanak tanır. Şu an itibariyle Hazine Envanterlerini Blox Fruits'te iki yerde bulabilirsiniz :


  • İkinci Deniz Konumu: İkinci Deniz'de, Gül Krallığı'ndaki kafenin içinde Hazine Envanterini bulabilirsiniz.

  • Üçüncü Deniz Konumu: Üçüncü Deniz'de, Konağı olan Yüzen Kaplumbağa Adası'nı bulun. Bu konağın içinde Hazine Envanteri bulunmaktadır.


Neyse ki beyaz rengi ve farklı tasarımı sayesinde hazine envanterini bulmak çok kolay. Bu hazine envanterlerinde sınırsız Game Pass saklayabileceğinizi ancak yalnızca bir tür meyve tutabileceğinizi belirtmekte fayda var.


Blox Fruits'te bir meyveyi depodan çıkarmak istiyorsanız menüye gidin, 'Öğeler'i seçin, bir meyve seçin ve 'Mağazayı Kaldır'ı tıklayın.


30 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page