top of page

Roblox: Anime Fantazisi - Mücevher Nasıl Alınır

Roblox: Anime Fantasy'de biriktireceğiniz ana para birimi mücevherlerdir ve burada size bu para birimini kazanmanın en iyi yollarını göstereceğiz.Roblox : Anime Fantasy'de Mücevherler , oyun sırasında yeni karakterler çağırmak ve daha iyi hale gelmek için bilinçli olarak biriktireceğiniz ana para birimidir. Genel olarak Mücevherler ilerlemenizin motoru olacaktır, dolayısıyla ne kadar çok kazanırsanız, kampanyayı o kadar hızlı geliştirip tamamlayacaksınız. Bunu aklımızda tutarak, bu para birimini kazanmanın en iyi yollarını anlamanıza yardımcı olmak için Anime Fantasy'de Mücevherlerin nasıl elde edileceğine dair yararlı bir rehber oluşturduk .


Anime Fantezisinde Mücevher Nasıl Çiftleştirilir?


Genel olarak, Mücevher biriktirebileceğiniz, daha az verimli ancak istikrarlı olanlardan karlı ancak değişken olanlara kadar değişen çeşitli yöntemler vardır. Hangisini seçeceğiniz size kalmış.


Sonsuz Mod


Daha az etkili ancak istikrarlı olan ilk yöntem, Sonsuz Modu her zaman oynamaktır. Bu şekilde yüzlerce dalgayı tamamlayabilir ve her maç için yeterli miktarda Mücevher elde edebilirsiniz. Yine de dikkate alınması gereken birkaç nüans ve bilmeniz gereken birkaç ipucu var.


Öncelikle Planet Namak aşamasından itibaren beş seviyeyi tamamlamanızı gerektiren Sonsuz Modun kilidini açmanız gerekecek. Gelecekte benzer şekilde diğer aşamaların sonsuz modlarının kilidini de açabileceksiniz, ancak Namak Gezegeni ilk olduğu için bu, istenen sonuca ulaşmanın en kolay yoludur.


Sonsuz Mod'a eriştikten sonra sahip olduğunuz en iyi ve en güçlü birimleri donattığınızdan emin olun . Ayrıca iyi bir strateji oluşturmak ve haritada mükemmel konumlandırmayı sağlamak için uzun saldırı menziline sahip birkaç karakter almanız önerilir.


Oyuna Sonsuz Mod'da başladığınızda, uzay gemisinden çıkanlara mümkün olduğunca fazla hasar vermek için en güçlü karakterleri ilk turda yerleştirin. Ayrıca hasar görmüş düşmanların işini bitirmek için yakınlarına bir uzun menzilli birim yerleştirin. Bu stratejiyi izleyerek her turda birimleri yerleştirin, ancak ilk 20-25 dalga boyunca hiçbirini yükseltmeyin. Bu süre zarfında yeterli para biriktirdikten sonra, kalan parayı orantılı olarak bölerek, baştan beri orada olan birimleri ve diğerlerini yükseltin.


Diğer birimleri sezgisel olarak zayıf bölgelere yerleştirerek ve en etkili olanları yükselterek aynı şekilde oynamaya devam edin. Efsanevi veya Efsanevi gibi nadir birimleriniz varsa ve bu stratejiyi takip ederseniz, birçok dalgayı kolaylıkla geçebilir ve bu sayede bol miktarda Mücevher kazanabilirsiniz.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Σχόλια


bottom of page