top of page

Rise of the Ronin: Yasuke Zırhı Nasıl Alınır

Nioh ve Rise of the Ronin arasındaki geçiş, Yasuke Armor ve William Adams'ın ortaya çıkmasıyla gerçek oluyor.Team Ninja, en son sürümleriyle aksiyon rol yapma türünde dişlerini keserken, Rise of the Ronin , stüdyonun oyuncuları içine çekecek seçim odaklı bir anlatımla yüksek oktanlı aksiyon sunma yönündeki en son girişimini temsil ediyor. bazı değişiklikler yapıldı ve oyuncular hikayelerinin nasıl gelişeceğini belirlemek için bazı önemli seçimler yapmayı bekleyebilirler.


İleriye doğru ilerlerken, geliştiricilerin geriye bakıp geçmiş zaferlerini kutlamaları için de zamanları var. Bu, hem tanıdık bir zırh setinin hem de sevilen bir karakterin karışımda bulunmasıyla temsil edilir. Ronin'in Yükselişi'nde Yasuke zırhının yerini bulmayı ve Nioh'dan William Adams'ı bulmayı ümit edenler için okumaya devam edin.


Rise of the Ronin'de William Adams ve Yasuke Armor Nioh'dan Nerede Bulunur?


İkisinin birbiriyle bağlantılı olması sürpriz olmamalı ve oyuncular Rise of the Ronin'de oyunun yaklaşık yarısında bir doz Nioh alabilirler ve aksiyon Yokohama'dan Edo'ya kayar. Burada oyuncuların Shiba bölgesine gitmeleri gerekecek . Yakındaki grup karargâhından doğuya, köprünün hemen güneydoğusundaki kıyı şeridine doğru ilerleyin .Daha kolay tanımlama için, konum, bir kedinin bulunabileceği yerin hemen altında, kıyı boyunca uzanan bir mağaradır . Mavi Gözlü Samurayı pusuda bulmak için mağaraya girin . Nioh'daki genel tavrında olduğu gibi William Adams, alanını işgal ettiği için oyuncuya karşı saldırganlaşmadan önce pek konuşmuyor.


Rise of the Ronin'de William Adams Nioh'dan Nasıl Yenilir?


Oyundaki dövüş duruşlarını kullanan Adams, eğer hazırlıksızsanız dikkate alınması gereken bir güç. Katanayla yaptığı hızlı hareketler sert ve hızlı vuruyor, bu nedenle oyuncuların agresifleşmeden önce saldırı düzenlerini anlamaları en iyisidir .


  • Saldırılarının çoğu, etkisiz hale getirilmesi için Karşı Kıvılcım Zincirleri gerektiren kombinasyonlardır . Eğer Ki'sini geri kazanırsa , dört vuruşlu bir komboyu aynı sıra takip edebilir . Etrafını saran mavi ışığı görürseniz Counterspark Chain'i tekrar kullanmaya hazırlanın. Kombonun başka bir varyasyonu, iki hızlı dilim ve ardından oyuncuya bir başlama vuruşu veya hızlı bir şekilde art arda üç dilimdir .

  • Oyuncular yakındayken 2 vuruşlu veya 3 vuruşlu döner dilim yapar , bu nedenle saldırıya dikkat edin ve gerekirse bloklayın veya savuşturun.

  • Adams ayrıca oyuncuyu havaya fırlatmak için de kullanabilir , ardından yere düşen bir Dövüş Sanatları becerisi kullanabilir. Zamanlama konusunda emin değilseniz, kaçmak daha akıllıca olabilir.

  • Menzilde, kılıcını kınına soktuğunu görürseniz , oyuncuya doğru hücum etmeye hazırlanıyor demektir ; buna karşı koymak hasar vermek için iyi bir pencere açacaktır.


Adams'ı mağlup eden oyuncular, Yasuke Miğferi, Zırhı, Eldivenleri ve Dizliklerinin yanı sıra, oyuncular Tapınaklarda dua ettikçe daha da güçlenen Nioh-ryu dövüş stiliyle ödüllendirilecek . Mağarada daha fazla ganimet için bir sürü hazine sandığı açılabilir.


Rise of the Ronin'deki Yasuke Zırh SetiYasuke Zırh seti muhtemelen oyuncuların onu edinme fırsatı doğduğunda alabilecekleri en iyi ekipmanlardan biri olacak . Mighty Warrior eşya setinin bir parçası olup , alınan hasarın azaltılmasına , koruma sırasında Ki tüketiminin azaltılmasına , sağlık düşük olduğunda saldırının arttırılmasına yardımcı olur ve Güç istatistiğine bir bonus getirir .0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments