top of page

Rise of the Ronin: Tüm Tahvil Seviyeleri ve Müttefiklerle Bağlar Nasıl Geliştirilir

Rise of the Ronin'de müttefiklerinizle güçlü bağ seviyeleri oluşturmanın avantajlarından yararlanın.Bakumatsu döneminde antik Japonya'nın kaderi belirsiz ve oyuncular, Team Ninja'nın yoğun savaş ve açık dünya keşfi sunan Rise of the Ronin'deki aksiyonun bir parçası olarak olayların nasıl gelişeceği konusunda hayati bir rol oynayacaklar . Ancak bu yük yalnızca sizin omuzlarınızda değil, çünkü bu duruma katılacak pek çok müttefik ve düşman da olacak.


Oyuncular yollarına çıkan herkesi yok etmek için ellerinden geleni yapacak olsa da, yanınızda duranlar değerli müttefiklerdir. Bu ilişkiler, yanınızdaki bir bıçağın ötesinde ek faydalar sağlayacak şekilde daha da geliştirilebilir. Rise of the Ronin'de bağ seviyeleri ve müttefiklerle ilişkilerin nasıl geliştirileceği hakkında her şeyi anlamayı uman oyuncular için bu kılavuz tam size göre.


Rise of the Ronin'deki Tüm Tahvil Seviyeleri


Oyunun ilk saatlerinden sonra Rise of the Ronin , oyunculara görevlerde katılabilecek ilk yapay zeka yoldaşını tanıtacak. Bunu takiben, hikaye boyunca tanıtılan herhangi bir yeni karakter potansiyel olarak oyuncuyla bir ilişki kurabilir ve bu da birçok fayda sağlayabilir . Bunlar, görevler sırasındaki güçlendirmeler , yeni ekipman şeklindeki hediyeler ve hatta Nadir Beceri Puanları ve geliştirilmiş Savaş Stilleri olabilir .Bu tür ilişkiler Tanıdık seviyesiyle başlayacak ve bunu Dostça , Ayrılmaz ve son olarak Kader takip edecek . Son seviye, oyuncuları romantik bir ilişkiye başlamak isteyen karakterler için gereklidir, bu nedenle Rise of the Ronin'de bağ seviyenizi yükseltmenin her zaman olumlu yönleri vardır .


Rise of the Ronin'de Bağ Düzeyleri Nasıl İyileştirilir?


Oyunda karakterler arasındaki bağ seviyelerini geliştirmenin çeşitli yolları vardır ve hikayenin bir parçası olarak her zaman yüksek riskler içermesi gerekmez.


Görev YoldaşlarıBelirli hikaye görevlerinde oyuncular, savaşa yardımcı olacak en fazla iki müttefiki getirebilirler . Hedeflerinizi seçtiğiniz kişilerle tamamladığınızda, her şeyin sonunda bu müttefiklerle ilişkiler güçlenecektir . Görevlerin tekrar oynanmasına izin veren Ruhun Ahit'i sayesinde bu, daha fazla XP ve ekipman peşinde koşarken bağ seviyelerinizi geliştirmenin en basit yolu olabilir.


Konuşmalar Yapmak


Rise of the Ronin boyunca çeşitli karakterlerle konuşmalar ve seçimler olacak . Çoğu zaman aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç diyalog seçeneği olacaktır . Eğer bağ seviyenizi geliştirmeyi umuyorsanız, kendinizi belirli bir karakterle aynı hizaya getirmek ve onun düşüncelerini tekrarlamak her zaman tavsiye edilir. Arıza süreniz sırasında farklı NPC'lerle konuşmak ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek de mümkündür, bu da küçük bir destek sağlayabilir.


Hediye vermek


Görevlerin dışında karakterlerle konuşurken kullanılabilecek diğer bir seçenek de onlara hediyeler verme yeteneğidir . Hediyeler , dünyada bulunan satıcılardan satın alınabilir veya görev ve aktivite ödülü olarak verilebilir . Farklı karakterlerin farklı zevkleri olacak ve en etkili hediyeler menüde kalp şekliyle belirtilecek . Bunları yakınlaşmak istediğiniz karakterlerle eşleştirin; bağ seviyeleriniz çok daha önemli ölçüde artacaktır.


Dojo'da tartışma


Dövüşmeyi sevenler için, dojoda tartışmanın bir diğer büyük faydası da oyuncular yüksek puanlar elde edebildiği sürece bağ seviyelerinde büyük bir artış sağlamasıdır. Doko'daki her dövüşte ulaşılabilecek dört sıralama seviyesi vardır ve Usta sıralamasına ulaşıldığında , bağ seviyesi iyileştirmeleri de dahil olmak üzere kazanılabilecek mükemmel ödüller vardır. Hem dövüş becerilerinizi hem de sosyal becerilerinizi geliştirme fırsatı ile bu, hiç düşünmeden yapılacak bir seçimdir.

6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page