top of page

Rise of the Ronin: Tüm Durum Rahatsızlıklarının Açıklaması

Rise of the Ronin'de bıçağın ötesine geçin ve çeşitli Durum Rahatsızlıklarını nasıl avantajınıza çevireceğinizi öğrenin.Team Ninja'nın Ronin'in Yükselişi'nde sahne daha da yoğun bir mücadeleye hazırlanıyor . Antik Japonya'da bir çalkantı dönemine girildiğinde, ister savaş yetenekleriyle ister oyundaki çeşitli grupların akıllıca manipülasyonu yoluyla ülkenin geleceğini belirlemede üzerlerine düşeni yapmak oyunculara kalmış olacak.


Keskin bir bıçağa sahip olmak, çatışma çıktığında her zaman yardımcı olacaktır, ancak düşmanın sizin isteğinize boyun eğmesini sağlamanın başka yöntemleri de vardır. Zeki savaşçı, elindeki tüm araçları kullanacaktır; bu nedenle, akıllıca savaşmanıza yardımcı olmak için, burada Rise of the Ronin'deki tüm Durum Rahatsızlıkları ve bunları en iyi nasıl kullanabileceğiniz veya onlara karşı nasıl savunabileceğiniz hakkında bir rehber bulunmaktadır.


Rise of the Ronin'deki Tüm Durum Sorunları


Toplamda oyuncuların dikkat etmesi gereken beş önemli Durum Rahatsızlığı vardır. Her biri farklı bir etkiye neden olur ve Rise of the Ronin'in dövüşü sırasında rakibe daha fazla hasar verme konusunda birbirini tamamlayabilir .


YakmakRakibin Yanık sayacını doldurduğunuzda vücutlarının alevler tarafından tüketildiğini göreceksiniz . Bu Durum Hastalığından etkilenen karakterler, durum devam ettiği sürece sürekli hasar alacaktır . Etki süresi boyunca onlar da panik halinde olacak , bu da Dövüş Sanatları veya kombolar kullanılarak onlara yüksek hasar verilmesini kolaylaştıracak .


Bunun nedeni, yanan oklar , patlayıcı variller veya kullandığınız silaha etki eklemek için yanan bir bileme taşının kullanılması olabilir . Mermilerin saptırılması aynı zamanda silahlarınızın alev almasına da neden olacaktır; bu nedenle, düşmanı cezalandırmak için bunu kendi avantajınıza kullanın. Kendilerini yanarken bulan oyuncular için kaçma ve yuvarlanma, Yakma etkisinin süresini önemli ölçüde azaltacaktır . Savaşta çaresiz kalmadan bunu yapabilmek için yeterli Ki'ye sahip olduğunuzdan emin olun.


Zehir


Tehlikeli yeşil madde ismine yakışır şekilde hedefini zehirler ve panzehir ya da her derde deva maddeden başka hiçbir şeyle giderilemeyecek sürekli hasara neden olur . Durum Hastalığının tüm süresi boyunca paniğe kapılmak da işe yaramaz; bu nedenle, avantajı bu tür düşmanlara karşı kullandığınızdan emin olun.

Zehirli bir bileme taşı kullanmak, oyuncuların her vuruşta düşmanları zehirlemelerine olanak tanır ve etrafta yeşil kaplar varsa , onlardan kaçının veya Yakalama Kancasını kullanarak bunları rakiplere doğru sallayarak zehirle kaplayın.


FelçFelç, düşmanlara bahşedilebilecek büyük bir Statü Hastalığıdır ve acı çekmesi kötüdür. Karakterlerin duruşlarının önemli ölçüde bozulmasına neden olur , bu da geçici hareketsizliğe neden olur . Bu onları bir Kritik Darbeye açar ve vücutlarında elektrik dolaşırken tüm süre boyunca daha düşük bir Ki iyileşme oranına sahip olurlar .


Neyse ki, yalnızca ilgili biley taşının kullanılması silahlar üzerinde böyle bir etkiye neden olabilir; bu nedenle, böyle bir avantaja sahip düşmanlardan kaçınmaya çalışın veya daha zorlu düşmanlarla karşılaştığınızda bundan en iyi şekilde yararlanın. Eğer yanınızda kooperatif ortaklarınız veya müttefikleriniz varsa felçli bir düşman, odaklanmış saldırılarla çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırılabilir.


Yanıcı


Kardeş Durum Hastalığı Yakma olarak, bundan muzdarip herhangi bir karakterin, ne kadar küçük olursa olsun, ateş elementi saldırılarından önemli ölçüde daha fazla hasar alması şaşırtıcı olmamalıdır . Yeterli isabetle bu aynı zamanda tam gelişmiş Yakma durumuna da geçiş yapacaktır . Petrol varillerini veya benzerlerini tespit ederseniz , ekstra hasar vermek için bunları ve Yanık Durumu Rahatlığını kullanın.


Başı dönmek


Yanıcı Durum Rahatsızlığı haricinde, iki veya daha fazla Durum Rahatsızlığının ölümcül kombinasyonu, hedefin Baş Dönmesine neden olacaktır . Bu durumdan etkilenen karakterler , sürekli Ki hasarıyla birlikte dövüş tarzlarının anında dezavantajlı duruma düştüğünü görecektir . Bu, Counterspark savuşturmalarını verimsiz hale getirir ve paniğe kapılmak , her vuruşun normal şartlara göre daha fazla hasar vermesi anlamına gelir.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page