top of page

Rise of the Ronin: Rakibin Ki'si Nasıl Kırılır

Rise of the Ronin'de savaşta Ki'lerini nasıl kıracağınızı öğrenerek rakiplerinizi alt edin.Team Ninja'daki geliştiriciler, son oyunlarında her zaman savaşa büyük önem verdiler ve Rise of the Ronin'de oyuncular, savaş sistemlerinde ustalaşmak ve karşılarına çıkan birçok düşmana karşı zirveye çıkmak için kendilerini öğrenecek çok şeyle bulacaklar. onların yolunda.


Her ne kadar belirli düşmanları ezmek ve yumruklamak mümkün olsa da, düşmanların dikkatli olmayan tüm rakipleri aşağılama ihtimali yüksektir. Bunu yapmanın harika bir yolu, rakibinizin Ki'sini kırmak ve kurban olmak yerine bu kılavuzu kullanarak Rakibin Ki'sini Rise of the Ronin'de etkili bir şekilde nasıl kıracağınızı öğrenmek ve bu amaca yardımcı olmaktır.


Rise of the Ronin'de Düşmanın Ki'si Nasıl Kırılır?


Savaşta oyuncular sadece sağlığa değil aynı zamanda Ki'ye de dikkat etmelidir. Bu sadece rakipler için değil oynanabilir karakteriniz için de geçerlidir. Ki, dayanıklılığa benzer şekilde çalışır ; dövüş sırasındaki hemen hemen her hareketin gerçekleştirilmesi için belirli bir miktarda Ki gerekir. Ki'niz biterse yaklaşan bir düşmana karşı savunmasız kalırsınız.


Benzer şekilde, rakibinizin Ki'sinin bitmesine neden olursanız, hasar verici bir Kritik Darbeye açık hale gelir ve potansiyel olarak hayatları anında sona erer. İşte Ki hasarıyla başa çıkmanın bazı kesin yolları:


Normal Saldırılar


Normal saldırılar daha çok rakibinize hasar vermekle ilgili olsa da, engellenen herhangi bir vuruş yine de koruyan düşmana Ki hasarı verecektir . Sürekli baskıyı sürdürmek, kaybedilen Ki'yi geri kazanma fırsatını azaltacak ve Ki'yi kırmaya bir adım daha yaklaştıracaktır. Ancak bu güvenilecek etkili bir yöntem değildir.


Karşı Kıvılcım SapmalarıKi'yi kırmanın daha iyi bir yolu için, Karşı Kıvılcım Saptırmalarında ustalaşmak herkesin öğrenmesi gereken bir beceridir. Düşmanlar saldırıya geçmeye başladığında, saldırılarını savuşturarak ve saptırarak durumu onların aleyhine çevirin . Tekil saldırılar iyi Ki hasarı verir , ancak düşman kombolarını bir Karşı Kıvılcım Zinciri ile savuşturmak onlara önemli bir Ki hasarı verir ve aynı zamanda genel Ki göstergelerini azaltır . Dövüş ne kadar uzun sürerse ve bu hamlede ne kadar etkili olursanız dövüş o kadar kolaylaşır.


Dövüş sanatları


Normal saldırılara ek olarak oyuncular, farklı silahlar için çeşitli tarzlarda öğrenilen Dövüş Sanatlarını da serbest bırakabilirler. Bu becerilerin uygulanması biraz zaman alabilir, ancak bağlandıklarında düşmana büyük zarar verirler ve iyi Ki hasarı da verirler.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page