top of page

Rise of the Ronin: Karakter Görünümü Nasıl Değiştirilir ve Değiştirilir

Bu kılavuzda Rise of the Ronin oyuncuları, karakterlerinin görünümünü nasıl değiştireceklerini ve ekipmanlarını nasıl dönüştüreceklerini öğrenecekler.Rise of the Ronin, çoğunlukla baş döndürücü dövüşüyle ​​övgü topladı ve bu nedenle diğer bazı yönler gözden kaçırıldı. Oyun, oyunculara kendi kararlarını verme özgürlüğü verir ve bu da sonunda sonu etkiler.


Bunun dışında Rise of the Ronin oyuncuları karakterlerinin görünüşünü değiştirme özgürlüğüne de sahipler. Yaratıcılıklarını oyunun başlarında test edebilirler. Ancak daha sonra karakterlerinin görünümünden sıkılırlarsa , onu hiçbir sorun yaşamadan değiştirebilirler.


Rise of the Ronin'de Karakter Görünümü Nasıl Değiştirilir?Oyuncular karakterlerinin görünümünü ancak Uzun Ev'in kilidini açtıktan sonra değiştirebilecekler . Uzun Ev'e erişim kazanamadıysanız endişelenmenize gerek yok çünkü bu sadece hikayede yeterince ilerlemediğiniz anlamına gelir.


Bu durumda Yokohama'da Ryoma Sakamoto ile tanıştığınızdan ve onunla birlikte Zevk Bölgesi'ni ziyaret ettiğinizden emin olun. Bu bölümü tamamladıktan sonra oyuncuların Sakamoto ile farklı bir yerde buluşmaları gerekecek. Bulunduğu yere gidin ve onunla konuşun. Daha sonra oyuncuların arkalarındaki binaya girmeleri gerekecek. Burası Uzun Ev ve çeşitli amaçlara hizmet ediyor. Oyuncular arkadaşlarıyla birlikte görevlere katılabilir , sınıflarını ve becerilerini sıfırlayabilir. Ayrıca burası karakterinizin görünümünü değiştirebileceğiniz yerdir ve bunu aşağıdaki adımlarla yapabilirsiniz:


  • Longhouse'un içine girin

  • Rahatlamayı Seçin

  • Ardından Görünüm'ü seçin


Bu menüde oyuncular karakterlerini özgürce özelleştirebilir ve ona istedikleri görünümü verebilirler.


Ronin'in Yükselişinde Transmog Nasıl Yapılır?


Oyunlarda transmogrifikasyon veya transmog, bir zırh parçasının veya başka herhangi bir ekipmanın görünümünün değiştirilmesi anlamına gelir. Rise of the Ronin, transmog desteğine sahip ; bu, oyuncuların zırhlarını, avantajlarını korurken özelleştirmekte özgür oldukları anlamına geliyor. Rise of the Ronin oyuncuları aşağıda belirtilen talimatlara uyarak transmog yapabilirler :


Longhouse'a git

Rahatla'yı seçin

Yeniden Tasarlamaya Git


Bu, oyuncuların görünümlerinden ödün vermeden en iyi zırhı kullanmalarına olanak tanıyacak. Yani artık karakterlerini giydirememek ve herhangi bir avantajı kaçırmak konusunda endişelenmelerine gerek yok.


Oyuncular ayrıca ekipmanlarını ve kıyafetlerini favorilere ekleme seçeneğine de sahip olacak, bu da gelecekte her bir öğeyi tek tek incelemek zorunda kalmayacakları için zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olacak.2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page