top of page

Rise of the Ronin: Hangi Bıçak Bileme Kökenini Seçmeli?

Sizin için Bıçak Bileme Kökenini seçerek kendinizi Rise of the Ronin'e doğru şekilde hazırlayın.Koei Tecmo ve Team Ninja ekibi , keyifli bir aksiyon rol yapma deneyimi sunma konusunda ustalar ve bu durum Rise of the Ronin için de kesinlikle geçerli . Oyuncuları bir çekişme ve ilerleme dönemine getirerek, şansı yakalayacak kadar cesur olanları bekleyen olasılıklarla dolu bir dünyanın kapılarını açıyor.


Ancak oyuncular oyunun asıl kısmına girmeden önce, karakterlerinin başlangıç ​​hikayesini seçme gibi küçük bir mesele var ve bu da oyunun ilk saatlerini önemli ölçüde etkileyecek. Rise of the Ronin'de Blade Bileme Kökenlerinden hangisinin sizin için uygun olduğuna karar vermekte zorlanıyorsanız , bu kılavuzun size yardımcı olmasına izin verin.


Rise of the Ronin'de Bıçak Bilemenin Tüm Kökenleri Açıklanıyor


Temel olarak, oyunculara karakterlerinin görünümünü yaratma fırsatı verildiğinde, aynı zamanda hangi Blade Sharpening Origins'in Veiled Edges için uygun olduğuna da karar vermeleri gerekecek . Seçilen seçenek, karakterin başlangıç ​​yeteneklerini ve özel becerilerinin yanı sıra, kullanmada üstün olduğu silahları da belirleyecek.


Mevcut seçenekler şunlardır:


Katil

Oyuncular bir Katil olarak nesiller boyu aktarılan Veiled Edge'in yolunu öğrenecek, yollarına çıkan herkesi kesecek ve düşmanlara korku salacak. Bu Bıçak Bileme Kökeni , menzilli tehditlerle başa çıkmak için Okları/Kurşunları Püskürtme özel becerisiyle başlar ve Katana, Odachi ve Greatsword silahlarında daha uzmandır .Kırıcı

Kırıcı, Ninjutsu sanatında oldukça tecrübelidir; hem Eşleştirilmiş Kılıçları hem de Süngüyü kullanma konusunda gelişmiş becerilere sahiptir ve aynı zamanda oyuncuların düşmanları sürpriz bir şekilde yakalamasına ve onları hızlı bir şekilde arka arkaya anında ortadan kaldırmasına olanak tanıyan Hızlı Suikast becerisine sahiptir . Arazinin akıllıca kullanılması net ödüllerle gelecektir.


baştan çıkarıcı

Baştan Çıkarıcı, karizmatik ve çekici olma sanatını bilir ve Sırıklı Kol ve Öküz Kuyruğu Kılıcı'nı kullanırken kullanışlı olacak etkili Ki kullanımına sahiptir . Karakterler aynı zamanda başlangıçta kilidi açılmış olan Speechcraft "Yalancı" becerisiyle başlar ve konuşmaların kendi yararınıza değiştirilmesine olanak tanır.


Kazmacı

Sapper, Mızrak ve Kılıç'ı kullanmayı seviyor ve üst düzey bir casus olmak için gereken geniş bir bilgi yelpazesine sahip. Buna ek olarak, Başlangıç ​​özel becerisi olan Tıbbi Hapların daha fazla yeniden doldurulması, oyuncuların en başından itibaren daha fazla şifa kaynağıyla başlayacağı ve hayatta kalma kabiliyetlerinin artacağı anlamına geliyor .Acemi

Karar vermekte zorlananlar için, Başlangıç ​​Düzeyi çok sayıda özel beceriyi öğrenme konusunda daha yeteneklidir, ancak uzmanlık eksikliği tam potansiyellerine ulaşmalarının daha uzun zaman alacağı anlamına gelir. Tüm yolculuğu tam kontrol altında geçirmek isteyenler için bu doğru seçimdir.


Bilenmemiş

Bıçak Bilemenin Kökeni, meydan okumayı sevenler içindir. Bunu seçmek, oyunun başında herhangi bir avantaj olmadan daha zorlu bir dönem geçirmek anlamına gelir . Zayıf niteliklere ve yalnızca en temel becerilere sahip olan Rise of the Ronin'deki zorluklarla yüzleşmek için onları güçlendirmek biraz çaba gerektirecektir .


Hangi Bıçak Bileme Kökeni En İyisidir?


Her şey kişisel oyun tarzına bağlıdır, ancak gizliliğin açık dünya keşfi ve suikast üzerinde büyük bir etkisi olduğu ve çoğu düşmanın anında öldürülmesini sağladığı göz önüne alındığında, Breaker'ın Hızlı Suikast başlangıç ​​becerisi kesinlikle en iyi seçeneklerden biridir. Bir grup düşmanı alt etmek bir alay haline gelir, çünkü oyuncular onları hiç zorlanmadan birbiri ardına ortadan kaldırabilir ve Eşleştirilmiş Kılıçlar hız ve güç sunar .


Aksi takdirde, Killer veya Sapper'ı seçmek de iyidir ; birincisi size menzilli saldırılara karşı daha fazla dayanma yeteneğinin yanı sıra çok çeşitli silahlarda ustalık sağlarken, ikincisi artan tıbbi haplar sayesinde hataya daha fazla yer açar. tekrar doldurulmak üzere kullanılabilir . Mızrak aynı zamanda diğer tüm yakın dövüş silahlarına karşı menzili sayesinde de yardımcı olur .


Baştan Çıkarıcı'ya gelince , Sırık Kolu mızrağa benzer şekilde çalışır, ancak Öküz Kuyruğu Kılıcı , hava saldırılarına odaklandığı için daha fazla ustalık gerektirir . Ayrıca, Speechcraft becerisi yalnızca belirli konuşmalarda kullanılır ve sunulan diğer becerilerle karşılaştırıldığında mutlaka sahip olunması gereken önemli bir beceri değildir. Rise of the Ronin'e daha fazla meydan okumayı tercih edenler için Başlangıç ​​ve Keskinleştirilmemiş Bıçak Bileme Kökenleri tercih edilecek olanlar olacaktır. Yeni Başlayanlar daha dengeli bir yaklaşım sunarken, Keskinleştirilmemişler dünyadaki değerlerini kanıtlamak isteyenler ve bu iş için kendi roninlerini yetiştirmeye zaman ve çaba harcayanlar içindir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page