top of page

Rise of the Ronin: Hızlı Beceri Puanı Nasıl Alınır?

Bu kılavuzu kullanarak Rise of the Ronin'de sağlıklı bir beceri puanı havuzu oluşturun.Rise of the Ronin gibi aksiyon rol yapma deneyiminde daha güçlü olmak her zaman daha iyidir ve oyuncuların oyunda bunu başarabilmelerinin birkaç yolu vardır. Daha iyi ekipmanlar her zaman görevlerde veya açık dünyada bulunabilir; demirciler mevcut teçhizatı daha yüksek seviyelere yükseltebilir ve genel olarak dövüşme ve daha da önemlisi Counterspark'larla savuşturma becerileriniz gelişecektir.


Bakılması gereken başka bir katman daha var, o da oyunun yetenek ağacı sistemidir. Kilidini açacak dört farklı ilginç beceri ve güçlendirme alanı ve kazanılacak iki farklı beceri puanıyla, antik Japonya'da gerçek bir usta olmak isteyen oyuncuların yapacakları çok şey olacak. Rise of the Ronin'de bunu gerçekleştirmek için hızlı bir şekilde beceri puanı kazanmayı umuyorsanız , yapmanız gerekenler burada.


Rise of the Ronin'deki Beceri Puanı Türleri


Oyundaki ilerlemeniz boyunca elde edilebilecek iki farklı türde beceri puanı vardır . Normal Beceri Puanları seviye atlayarak , başkalarına yardım ederek Karma biriktirerek , açık dünya etkinliklerine katılarak, silah yeterliliğini artırarak veya Aydınlanma İncelemesi'ni kullanarak kazanılabilir .Nadir Beceri Puanları ise tahvil görevlerini tamamlamayı , yan görevlere ve etkinliklere katılmayı , Karma biriktirmeyi , diğer dört İncelemeden birini kullanmayı ve daha fazlasını gerektirir. Dört Nadir Beceri Puanı, aynı zamanda mevcut beceri ağaçları olan Güç, El Becerisi, Çekicilik ve Zeka'dır .


Beceri ağaçlarının her birine puan vermek aynı zamanda bunlarla ilişkili temel ve ikincil istatistikleri de geliştirecektir; bunlar:


  • Güç: Birincil Saldırıyı ve Savunmayı Artırır

  • Beceri: İkincil Saldırıyı ve Sendeletmeyi Artırır

  • Cazibe: Dengeyi, Ki Kurtarmayı ve Şansı Artırır

  • Zeka: Şiddeti ve Uyarlanabilirliği Artırır


Rise of the Ronin'de Hızlı Beceri Puanı Kazanma


Yeni becerilerin kilidini açmanın ve istatistiklerinizi iyileştirmenin sağladığı çeşitli avantajlar göz önüne alındığında, oyuncuların ister tek başına ister ortaklaşa olsun mümkün olduğu kadar çok beceri puanı elde etmek için zaman ve çaba harcaması gerektiği açıktır . İşte bunu yapmak için bazı stratejiler:


Normal Beceri Puanları


Kazanılması en kolay beceri puanı olan oyuncular rastgele karşılaşmalarda yardımcı olmak için ellerinden geleni yapmalı , mümkün olduğunca savaşa katılmalı ve tüm yan görevleri ve etkinlikleri tamamlamalıdır . Alanları tamamen temizlemek aynı zamanda harika bir XP ve ödül kaynağıdır; bunların tümü seviye atlama ilerlemenize ve Karma birikiminize gidecektir.Güç Beceri Puanları


Güç Beceri Puanları için, oyuncuların bunları güvenilir bir şekilde kazanabileceği ana yollar, belirli müttefiklerle kişisel bağlar kurmak , dünya çapında kaçakları avlamak ve bir bölgedeki her şeyi toplamaktır . Güç İncelemeleri de oldukça düzenli bir oranda verilmektedir, bu yüzden bunları kullanmaktan çekinmeyin.


El Becerisi Beceri Puanları


Daha fazla El Becerisi Puanı biriktirmeyi ümit edenlerin, dövüşleri yüksek seviyede bitirmenin eğitim ödülleri genellikle El Becerisi Beceri Puanları olacağından dojoda zorlu mücadeleye hazırlanmak zorunda kalacaklar . Aksi takdirde, diğer yollarınız müttefiklerle yakın ilişkiler kurmak , alanları tamamlamak ve İncelemeleri kullanmaktır .


Cazibe Beceri Puanları


Cazibe Beceri Puanı avı kesinlikle kedi severlerin ilgisini çekecektir, çünkü Rise of the Ronin'deki kedi toplama etkinliği, 100 kediyi ararken daha fazla beceri puanının ödüllendirilmesini sağlayacaktır . Her yerde bulunabilirler, bu yüzden Yakalama Kancası veya Planör gibi aletlerinizi kullanın . Bu arada, daha fazla kazanmak için müttefiklerinize yaklaştığınızdan ve alanları tamamladığınızdan emin olun ve ekstra desteği elde etmek için İkramları kullanın .Zeka Beceri Puanları


Son fakat bir o kadar da önemlisi, Intellect Skill Points, en güvenilir şekilde, keskin bir göz ile ve dünyada bulunabilecek farklı fotoğraf isteklerini yerine getirerek elde edilir .


Bunlar , alanın tamamlanmasının bir parçası veya Fotoğraf Stüdyosu'ndaki satıcılar tarafından verilen daha spesifik talepler olabilir . Aynı zamanda müttefiklerinizi de ihmal etmeyin ve büyümenize yardımcı olacak Treatises of Intellect için envanterinizi kontrol edin .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page