top of page

Rise of the Ronin: Arkadaşlarla Nasıl Oynanır

Rise of Ronin oyuncuları zorlu görevlerin üstesinden gelmek için arkadaşlarıyla takım kurabilirler ve bunu nasıl yapacaklarını burada bulabilirsiniz.Rise of the Ronin, Team Ninja'nın açık dünya oyunudur. Oyun, 19. yüzyılın sonlarında Japonya'da geçiyor ve oyunculara onu yeniden yaşama şansı sunuyor. Yol boyunca hikayeyi etkileyecek bazı ilginç insanlarla da tanışacaklar.


Oyuncular Rise of the Ronin'de seçtikleri zorluğa bağlı olarak bazıları sabır ve beceri gerektiren zorlu savaşlar yaşayacaklar . Eğer hala belirli bir görevde zorlanıyorsanız diğer oyuncularla takım kurmanız mümkün. Bu kılavuzda oyuncular Rise of the Ronin'de kooperatifin nasıl kullanılacağını öğrenecekler .


Rise of the Ronin'de Arkadaşlarla Nasıl Oynanır


Oyuncular , önsözün tamamlanmasının ardından ilk kez arkadaşlarıyla takım kurma şansına sahip olacaklar . Hikaye boyunca Eksantrik Ronin'le tanışacakları noktaya kadar ilerlemeleri gerekecek. Daha sonra oyuncuların büyük bir dövüşten önce onunla konuşması gerekecek. Burada, diğer oyunculardan yardım istemek için oyundaki müttefiklerini kullanıp kullanmayacaklarına karar verebilirler. İlk büyük görev olduğu için oyuncular bunu NPC'nin yardımıyla tamamlayabilirler. Ancak hikaye ilerledikçe işler daha da zorlaşıyor, bu yüzden arkadaşlarınızın yardımına güvenmek daha iyi.


Rise of the Ronin'de arkadaşlarınızla nasıl oynayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır :


  • Longhouse'unuza gidin (ana hikaye sırasında kilidi açılır)

  • İşbirliğini Seçin

  • Üye Al'ı (kendi lobinizi oluşturmak için) veya Katıl'ı (başka bir oyuncunun lobisine girmek için) seçin.

  • Recruit'ı seçerseniz, görevi seçebileceğiniz ve zorluğu değiştirebileceğiniz bir menü görünecektir.

  • Her şey tamamlandıktan sonra işe alıma başlayabilirsiniz.

  • Bir sonraki ekranda oyuncular arkadaşlarını davet etme seçeneğini görecekler. Bu, Müttefik Seç/Davet Et—> Davetler seçeneğine tıklayarak yapılabilir.

  • Müttefikler katıldıktan ve hazırlıklar tamamlandıktan sonra göreve başlayabilirsiniz.


Ronin'in Yükselişinde Coop'un Faydaları Nelerdir?Rise of the Ronin'de co-op kullanmanın en büyük avantajı , oyuncuların arkadaşlarıyla zorlu görevlerin üstesinden gelmelerine olanak sağlamasıdır. NPC'leri de kullanabilirsiniz ancak onlar kadar etkili değildir. Rise of the Ronin kooperatifi, oyuncuların birbirlerine yardım etmesi durumunda Gümüş Paralar dahil başka ödüller de sunuyor.


Arkadaşlarla oynarken akılda tutulması gereken önemli bir nokta, görevin zorluğunun gruptaki her oyuncunun seviyesine ve sahip oldukları ekipmanlara göre ayarlanmasıdır . Genel olarak Rise of the Ronin'deki işbirliği işlevi faydalıdır ve oyuncular bundan yararlanmaktan çekinmemelidir.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page