top of page

Resistance: Retribution Çıkışından 15 Yıl Sonra Sürpriz Güncelleme Geliyor

Klasik PlayStation Portable oyunu Resistance: Retribution, ilk çıkışından 15 yıl sonra şaşırtıcı bir güncelleme alıyor.  • Direnç: İntikam güncellemesi, PS Plus Premium'da daha iyi bir oyuncu deneyimi için Virüslü modu ekler ve hataları düzeltir.

  • Güncelleme, kilidi açılacak üç yeni kupa ekliyor.

  • Ayrıca oyunun kalıcı hatalarından bazılarını da giderir.


Pek çok kişiyi şaşırtacak şekilde Bend Studio, PSP oyunu Resistance: Retribution'ın PS4 ve PS5'te oynanabilen sürümü için bir güncelleme yayınlıyor . Sony, son birkaç yıldır klasik PSP oyunlarını abonelik hizmetinin PlayStation Plus Premium katmanına getiriyor; Resistance: Retribution, hizmetteki en dikkate değer elde taşınır oyunlardan biri.


İlk olarak 2009'da piyasaya sürülen Resistance: Retribution, Bend Studio tarafından Insomniac'ın Resistance FPS serisinin bir yan ürünü olarak geliştirildi . Resistance: Retribution'da oyuncular , ilk iki ana seri Resistance oyunu arasındaki zamanda geçen bir hikayede Chimera tehdidiyle savaşan Teğmen James Grayson rolünü üstleniyorlar . Ancak ana seri Resistance oyunları birinci şahıs nişancı oyunlarıyken, Resistance: Retribution aslında üçüncü şahıs nişancı oyunudur ve ona konsoldaki benzerlerinden belirgin şekilde farklı bir tat verir.


Direnç: İntikam, oyunu deneyimlemenin üstün bir yolu haline getirmek için 20 Şubat 2024'te tam kupa desteği ve diğer özelliklerle birlikte PS Plus Premium'a eklendi . Ancak PS Plus Premium'da Resistance: Retribution ile ilgili bazı sorunlar var; bunlar arasında hikayeyle ilgili son kupanın patlamaması sorunu da var. Bu sorun önümüzdeki hafta gelecek yeni güncellemede ele alınıyor ve daha fazla oyuncunun Resistance: Retribution Platinum kupasını açmasına olanak sağlanıyor. Ama hepsi bu değil.Direnç için 1.02 Güncellemesi : İntikam aynı zamanda oyundaki bazı kalıcı hataları düzeltir ve ayrıca Etkilenen oyun modunu geri getirir. Enfekte, PSP'deki orijinal Resistance: Retribution'da bulunan ve daha önce yalnızca oyunu Resistance 2'ye bağlayarak açılabilen bir bonus moduydu . Grayson, Chimeran enfeksiyonundan muzdarip olduğundan ve ona bazı benzersiz yeni yetenekler kazandırdığından, Infected temelde hikayeyi deneyimlemenin yeni bir yoludur.


Kupa avcıları, Infected'ın oyuna daha da fazla kupa eklediğini öğrenmekten mutluluk duyacaktır. Güncelleme önümüzdeki hafta yayınlandığında, Resistance: Retribution kupa listesi üç ek kupayı içerecek şekilde genişletildi ve hayranlara klasik PSP oyununa geri dönmeleri için daha fazla neden verildi.


Direniş: İntikam'ın 2024'e kadar böyle dikkate değer bir güncelleme almasını çok az kişinin beklediğini söylemek yanlış olmaz , ancak bu güncelleme, oyunu PS Plus Premium aracılığıyla oynayan hayranlar tarafından büyük olasılıkla çok takdir edilecektir. PS Plus Premium serisine katılan gelecekteki PSP oyunlarının da aynı ilgiyi görmesini umuyoruz .


Direnç: İntikam Güncellemesi 1.02 Yama Notları

DÜZELTMELER


Bazı oyuncular için görev tamamlandığında son hikaye kupasının patlamaması düzeltildi - Chrysalis ve Raine'i Yok Edin. Gidip o bulunması zor Platin kupayı alın!

Genel hata düzeltmeleri. Tıpkı Grayson gibi, o uzaylı böceklerini yok etmeliyim.

YENİ


Çok talep edilen Virüslü modunu Direniş: İntikam'a geri ekledik ! Ah, buna ihtiyacım vardı.


Etkilenmiş modda oynayan James Grayson, parlayan Chimeran gözleriyle ( ürkütücü ) siyah Spectre üniformasını giyecek . Grayson olarak artık yenilenen sağlığa sahipsiniz ve su altında nefes alabiliyorsunuz. Ayrıca bulunacak daha fazla Intel ve kullanılacak yeni ve parlak bir silah var. İpucu: HE.44 Magnum'dur.


Etkilenen mod için DLC ödül paketi eklendi


Evet, doğru okudun. Yalnızca Etkilenmiş modunu eklemekle kalmadık , aynı zamanda kazanabileceğiniz 3 ek kupa da getiriyoruz!


3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page